Ja FRS pārsteigs tirgus, dolārs var strauji koriģēties

Treideri.lv | 25. jūlijs 2017 15:35
Ja FRS pārsteigs tirgus, dolārs var strauji koriģēties

FOMC sanāksmes priekšvakarā UST 10Y ienesīgums demonstrē atgūšanās pazīmes pretī kritiskajam 2.23% līmenim, kas varētu palīdzēt iniciēt dolāra atgūšanās posmu; cenu spēka izsīkums un pārpildītais pozicionējums palīdz ASV dolāram.

Lāči pirmdien uzbruka 2.23% atbalsta līmenim, kas tika izsists jūnija beigās. Otrdien maksimums pārtrauc septiņu dienu ienesīguma krituma virkni, kas vēl vairāk pastiprina īstermiņa nobīdi noskaņojumos un tirdzniecības stratēģijā. USD indekss atrodas uz izmelšanas robežas, draudot ar virziena maiņu pretī šī gada pamatam. Tīrās spekulatīvās īsās pozīcijas pirms rītdienas FOMC sanāksmes ir augstākajā līmenī kopš 2013. gada.

USD rallija gadījumā pret obligāciju ienesīgumu jūtīgās valūtas un instrumenti, piemēram, USD/JPY un EMFX, var ciest vairāk. UST ienesīguma un DXY kāpuma katalizatori var nākt tieši no FRS, ja tā paziņos par plāniem samazināt savu bilanci vai paziņos, ka nesenajam CPI vājumam ir īslaicīgs raksturs, atkārtojot Dragi viedokli Sintrā. Ņemot vērā to, ka tirgus pieļauj ne tik drīzu likmju paaugstināšanu, pārsteiguma pakāpe ienesīgumam un  dolāram ir neparasti augsts.

Tirgus koeficienti likmju paaugstināšanai decembrī ir aptuveni 43%. Tālāku likmes paaugstināšanas pārvērtēšanu un USD peļņu var izraisīt labāki ASV ekonomiskie dati tuvākajās nedēļās. Augusts vēsturiski ir ASV ekonomikā labākais mēnesis. Pārsteigumi no datu puses ir iespējami, galvenokārt, Citi Group ekonomisko pārsteigumu indekss nākošajam mēnesim uzrāda vēršu virzienu

Mums ir aizdomas, ka tirgi turpinās tirgoties, taktiski balstoties uz FOMC trešdienas lēmumu, kamēr vien nebūs skaidrības par to, vai Senāts panāks kādu progresu veselības aprūpes reformu jomā”,

– uzskata Credit Agricole SA Londonas stratēģis Manuels Oliveri. Londonas dīleri norāda, ka eiro valūtai nenozīmīga pretestība ir pie pirmdienas maksimuma 1.1684, kā arī opciju barjera 1.17 līmenī.

, , , , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv