Investori koncentrējas uz datiem no Eiropas un Ķīnas

Treideri.lv | 16. aprīlis 2019 09:21
Investori koncentrējas uz datiem no Eiropas un Ķīnas

Tirgus dalībnieki vēlas redzēt apstiprinājumu saņemtajiem signāliem par pasaules ekonomikas stabilizāciju.

Valūtu tirgus investori un akciju tirgus treideri fokusējas uz Eiropas un Ķīnas datiem ar mērķi iegūt apstiprinājumu ekonomiskās situācijas stabilizācijai un pastiprināt pārliecību par to, ka ļaunākais pasaules ekonomikai jau ir aiz muguras.

Otrdien 16. aprīlī tiks publicēti pētnieciskā institūta ZEW indeksi. Tiek prognozēts, ka Vācijas šī brīža situācijas vērtējuma indekss aprīlī būs 8.5 punkti. Ja ZEW indeksi Vācijai un Eirozonai pēc marta negatīvajiem rādītājiem būs pozitīvi, tas investoriem sniegs uzmundrinājumu.

Trešdien tiks publicēts Ķīnas 2019. gada 1. ceturkšņa IKP. Ekonomiskā izaugsme Ķīnā tiek prognozēta 6.3% līmenī. Pagājušajā nedēļā Ķīnas eksporta un jaunu banku kredītu dati bija optimistiski. Investori vēlas redzēt ekonomiskās stabilizācijas apstiprinājumu IKP datos.

Tirgus noskaņojumu var ietekmēt arī tirdzniecības sarunas. Otrdien Japānas ekonomikas ministrs Tošimitsu Motegi tiksies ar ASV pārstāvi tirdzniecības pārrunās Robertu Laithaizeru. Tāpat tiek gaidīts progress ASV un Ķīnas tirdzniecības pārrunās.

Savienoto Valstu finanšu ministrijas vadītājs nedēļas nogalē paziņojis, ka process ir tuvu noslēgumam. ASV delegācija uzstāja, lai Ķīna ierobežo subsīdijas rūpniecības uzņēmumiem. Pēc spēcīgas pretestības Ķīna tomēr piekāpusies šajā jautājumā.

, ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv