Interactive Brokers akcionāriem radusies cerība

Treideri.lv | 3. marts 2017 10:09
Interactive Brokers akcionāriem radusies cerība

Amerikāņu publiskais tiešsaistes brokeris Interactive Brokers Group, kura akcijas kotējas Ņujorkas akciju biržā, vakar publicējis savas darbības ikmēneša rādītājus par šī gada februāri un nodemonstrējis tālāku pozitīvu dinamiku, ko veicinājis klientu aktivitātes pieaugums. Vēl jo vairāk, klientu bāze turpina paplašināties, piesaistot kompānijai jaunus treiderus.

Interactive Brokers paziņojuši, ka rentablo darījumu DARTs rādītājs būtiski pieaudzis, sasniedzot 678 000 darījumus, kas ir par 5% vairāk kā janvārī, taču joprojām par 12% mazāk kā par pagājušā gada šo pašu periodu. Bez tam, kompānija paziņojusi par zināmu kopējā klientu kapitāla pieaugumu pēdējā mēneša laikā, kas sasniedz 92.9 miljardus dolāru, kas joprojām ir par veselu 41% vairāk kā pagājušā gada februārī, kā arī par 4% pārspēj pagājušā mēneša rādītāju.

Tādā veidā, brokeris atskaites ietvaros paziņojis, ka klientu bāze pieaugusi par 2% salīdzinājumā ar šī gada janvāri un sasniegusi 398 000 klientus. Vēl jo vairāk, īpaši jāpiemin, ka brokera klientu bāze pa mēnešiem pieaug visa pēdējā gada laikā. Respektīvi, gada laikā klientu bāze pieaugusi par 17%. Tāpat kompānija strādā ar lielu skaitu Vācijas iepazīstinošo brokeru.

Acīmredzot, zināma tirdzniecības rādītāju atgūšanās iepriecinājusi arī akcionārus. Noslēdzoties vakardienas tirdzniecības sesijai fondu biržā, brokera akciju cena uz atskaiti reaģēja ar kāpumu par 4.6% līdz 38.4 dolāriem par akciju.

, , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv