ING: obligāciju izpārdošana eiro nepalīdz, tas var noslīdēt zem 1.10

Treideri.lv | 11. novembris 2019 14:51
ING: obligāciju izpārdošana eiro nepalīdz, tas var noslīdēt zem 1.10

Eiro valūtai nepalīdz arī Vācijas finanšu stimulu programma.

Nesenā Eirozonas obligāciju pārdošana, kas palielināja obligāciju ienesīgumu, iespējams, palīdzēja Eiropas banku akcijām, bet nepalīdzēja eiro, kurš varētu būt “ieprogrammēts” “īstermiņa dreifam” zem 1.10 USD atzīmes, norāda ING analītiķis.

“Obligāciju pārdošana ietekmēja arī Eiropas tirgus, un straujāka ienesīguma līkne sniedza zināmu atbalstu ierobežotajam Eiropas banku sektoram. Tomēr tas netransformējās eiro atbalstā”, – skaidro analītiķi.

Paredzams, ka šonedēļ eiro koncentrēsies uz to, vai Vācijas IKP dati ceturtdien liecinās, ka valstī trešajā ceturksnī iestājusies tehniskā recesija. Eiro būs pakļauts spiedienam, līdz brīdim, kad Vācija paziņos par fiskālās stimulēšanas programmas uzsākšanu, apgalvo daži tirgus novērotāji.

Nedēļas nogalē paziņotā nelielā “deva” treiderus neiedvesmoja. Lai palielinātu ekonomikas izaugsmes tempus, trauslā Angelas Merkeles koalīcija, grozot sociālās apdrošināšanas programmas, plāno palielināt izdevumus par 1,5 miljardiem eiro.

Lai palielinātu ekonomikas izaugsmes tempus, trauslā Angelas Merkeles koalīcija, grozot sociālās apdrošināšanas programmas, plāno palielināt izdevumus par 1,5 miljardiem eiro.

Tika arī nolemts izveidot 10 miljardu eiro fondu, lai veicinātu tehnoloģijas, kas saistītas ar digitalizāciju un klimatu. Vācijas ekonomika ir sliktā stāvoklī. Paredzams spiediena pieaugums no daudzām pusēm, tostarp ECB Lagardas vadībā, lai tiktu pieņemta jaudīgāka finansiālo stimulu programma.

, , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv