ING koriģējis EUR/USD prognozes

Treideri.lv | 1. aprīlis 2016 08:03
ING koriģējis EUR/USD prognozes

Eiro/dolāram pēdējā laikā izdevies pakāpties augstāk, taču ING joprojām ar neticību raugās uz pāra kāpumu, norādot uz draiveru trūkumu stabilas, mērķtiecīgas kustības attīstīšanai.

Bankā norāda, ka pēdējās izmaiņas bāzējās uz investoru prognožu korekciju attiecībā uz FRS politikas normalizācijas tempiem, taču pats politikas vektors netiek apšaubīts, kas ECB aktīvu iepirkšanas programmas un negatīvo likmju realizācijas apstākļos dod pamatu gaidīt, kaut arī ne tiks stipra, tomēr spiediena saglabāšanos uz eiro/dolāru.

Tajā pat laikā ECB pasākumu efektivitāte samazinās, pie tam centrālā banka likusi saprast, ka nav ieinteresēta turpmākā depozītu likmju pazemināšanā, savukārt likmju paaugstināšana ASV būs ļoti pakāpeniska. Šādos apstākļos krītoša trenda attīstība izskatās apgrūtināta un ING norāda, ka pēdējie notikumi vien pastiprina viņu viedokli attiecībā uz ieilgstošas diapazona tirdzniecības perspektīvām.

Bankā iesaka pārdot eiro/dolāru pie kāpumiem uz $1.15 un pirkt pie kritumiem uz līmeņiem $1.05/08 diapazonā. Tāpat ING koriģējuši eiro/dolāra prognozi gada beigām no $1.05 uz $1.10 un nu gaida kursa kāpumu līdz $1.15 2017. gada pirmajā ceturksnī un līdz $1.20 līdz nākošā gada beigām, ko veicinās pieaugošās prognozes par ECB stimulu samazināšanu.

forex valutu grafiks EURUSD Weekly

 

Treideri.lv

, , , , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv