HSBC uzskata, ka mārciņa kritīs līdz $1.10

Treideri.lv | 19. oktobris 2016 14:46
HSBC uzskata, ka mārciņa kritīs līdz $1.10

Sterliņu mārciņas kurss var zaudēt vēl 10%, pārliecināti Goldman Sachs speciālisti, norādot, ka britu valūtu pagaidām ir pāragri uzskatīt par lētu, neskatoties uz tās kursa kritumu par 18% pret ASV dolāru kopš brīža, kad briti nolēma izstāties no Eiropas Savienības.

Kopš 2016. gada jūnija, kad notika referendums jautājumā par Lielbritānijas dalību ES, mārciņas kurss attiecībā pret valūtu grozu zaudēja gandrīz 15%”,

– aprēķinājuši bankas eksperti. Goldman Sachs ar savu prognozi seko daudzām bankām, fondiem, slaveniem spekulantiem, prognozējot mārciņas kritumu līdz $1.20. Līdzīgs viedoklis šobrīd ir daudziem. HSBC analītiķi ir visradikālākie no pesimistu rindām, uzskatot, ka par nākošo nozīmīgāko mārciņas devalvācijas līmeni kļūs $1.10. Franču Societe Generale paziņojuši, ka gatavi pirkt mārciņu vien tad, kad tās kurs nokritīs līdz $1.15.

Tiesa ir arī optimisti. Piemēram, BNP Paribas un MUFG drīz vien gaida mārciņu ap $1.29, apgalvojot, ka bailes attiecībā uz britu ekonomiku ir nepamatoti pārspīlētas.

forex-valutu-grafiks-gbpusd

, , , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv