HSBC rekomendācijas attiecībā uz vadošajām valūtām paliek spēkā

Treideri.lv | 18. aprīlis 2019 17:14
HSBC rekomendācijas attiecībā uz vadošajām valūtām paliek spēkā

Banka pirmo reizi nav sniegusi mēneša tirdzniecības ideju, taču HSBC joprojām iesaka šortot eiro pret Japānas valūtu.

Valūtu tirgos valda tāds klusums, ka analītiķi vairs nejūtas savā ādā.

Mēs ar savu īstermiņa valūtu rekomendāciju šomēnes esam nonākuši neierastā situācijā. Esam nolēmuši pirmo reizi nesniegt jaunas tirdzniecības idejas mēnesim. Daļēji tas atspoguļo volatilitātes trūkumu vadošo desmit valstu valūtu vidū. Cenas nav sasniegušas ne mūsu take-profit, ne stop-loss pozīcijām, ko rekomendējām atvērt janvārī, februārī un martā”,

– ziņojumā klientiem norāda bankas valūtu stratēģiju nodaļas vadītājs ASV Dagars Mahers.

G7 valūtu nosacītā trīs mēnešu volatilitāte noslīdējusi līdz līmeņiem, kas ir par divām standarta nobīdēm zemāk par savu ilgtermiņa vidējo rādītāju, liecina JPMorgan aprēķinātais indekss. Tas jauc prātu treideriem, kuri savas stratēģijas veido balstoties uz spilgti izteiktu valūtu kursu dinamiku.

Rezultātā ietekmīgie investori liek likmes uz turpmāku klusumu Forex tirgū un nesteidzas ieiet tirgū zemas volatilitātes apstākļos. Papildus tam, tirgus prognozes attiecībā uz sterliņu mārciņas vērtības izmaiņām, kas ir vienīgais satricinājumu avots 2019. gadā, īstermiņa perspektīvā sarukušas pēc tam, kad Eiropas Savienība un Lielbritānija vienojās par Brexit atlikšanu. Nav nekāds pārsteigums, ka tikai uz valūtām specializējušies hedžfondi izmirst.

HSBC joprojām ir pārliecināti par savām iepriekšējām rekomendācijām, savā apskatā paziņojis Mahers. To starpā ir Austrālijas dolāra pārdošana pret ASV dolāru, ASV dolāra pirkšana pret Kanādas dolāru un Eiro īsās pozīcijas pret Japānas jenu.

Bankas globālo valūtu stratēģiju nodaļas vadītājs Deivids Blūms piebilst, ka aizņēmumi eiro valūtā dolāru iegādei, ņemot vērā procentu likmju starpību, ir “pasaulē lielākais carry-trade”.

, , , , , , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv