HSBC iesaka pārdot riska aktīvus

Treideri.lv | 5. novembris 2019 16:47
HSBC iesaka pārdot riska aktīvus

Neskaidra makroekonomiskā statistika un pārmērīgs investoru optimisms liek domāt, ka ir pienācis laiks pārdot riska aktīvus, uzskata HSBC.

Makroekonomiskā statistika nekādā veidā neizskaidro neseno riska aktīvu dinamiku, raksta HSBC stratēģi. Pēc viņu domām, riska aktīvi ir nobrieduši korekcijai, kas gaidāma nākamajās nedēļās.

Bankas eksperti samazinājuši akciju un augsta ienesīguma obligāciju īpatsvaru savā modeļa portfelī līdz “zem vidējā” līmenim, kā arī palielinājuši suverēno obligāciju daļu līdz “virs vidējā” līmenim. Bankas eksperti dod priekšroku ASV valsts kases obligācijām, Eiropas perifērijas valstu parādiem un attīstīto pasaules valstu akcijām. HSBC iesaka samazināt garās pozīcijas jaunattīstības valstu akcijās.

Taču, lēnas ekonomiskās izaugsmes apstākļos, gan pircēju, gan pārdevēju tirgus riski nākamajos 3-6 mēnešus būs diezgan ierobežoti, uzskata HSBC eksperti. Respektīvi, banka negaida strauju riska aktīvu vērtības pieaugumu, tāpat kā strauju to lejupslīdi. 

No ekonomiskā viedokļa investoriem nevajadzētu gaidīt ne recesiju, ne ilgtspējīgu atgūšanos. HSBC uzskata, ka labākā stratēģija nākamajiem sešiem mēnešiem ir pārdošana uz kāpumiem un pirkšana uz kritumiem.

Jāpiebilst, ka vakar ASV akciju tirgus sasniedza jaunus vēsturiskos rekordus, un pasaules akciju indekss MSCI AC World Index pieauga par 9%, salīdzinot ar augusta zemākajām atzīmēm, un par 19% kopš gada sākuma.


Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv