HSBC gaida strauju mārciņas kursa kāpumu pret dolāru

Treideri.lv | 17. janvāris 2019 15:30
HSBC gaida strauju mārciņas kursa kāpumu pret dolāru

HSBC eksperti iesaka pirkt mārciņu pret dolāru, prognozējot pozitīvas ziņas attiecībā uz Brexit.

HSBC valūtu stratēģi iesaka pirkt GBP/USD, cerot uz maigu Brexit, vai arī to, ka Lielbritānija pat paliks ES sastāvā. Pēc bankas galvenā valūtu stratēģa Deivida Blūma prognozēm, maiga Brexit gadījumā mārciņas kurss pret ASV dolāru var pieaugt līdz $1.37, ja valsts paliks ES sastāvā – līdz $1.55, savukārt nelabvēlīga scenārija, respektīvi, smaga Brexit gadījumā mārciņa var sabrukt līdz $1.10.

Var notikt viss iespējamais, piemēram, Brexit var tikt atcelts, var tikt sarīkots jauns referendums vai arī pagarināts pārejas periods. Lai izskaitļotu “godīgu” mārciņas kursu pret ASV dolāru, nepieciešams izvērtēt katra šī notikuma iespējamību. Mēs iesakām pirkt pāri ar aprēķinu, ka ziņas būs pozitīvas”,

– norāda eksperts.

Vakar Lielbritānijas premjerministre Terēza Meja paziņoja, ka valdība plāno izstrādāt tādu Brexit plānu, kurš apmierinās Lielbritānijas parlamentu. Atbilstoši Lisabonas līguma 50. pantam, Lielbritānijai ES jāpamet 2019. gada 29. martā, taču tirgū cirkulē spekulācijas par to, ka šis notikums var tikt pārcelts uz vēlāku laiku.

, , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv