Grieķija jauno reformu sarakstu varētu sagatavot līdz nedēļas beigām

Treideri.lv | 24. marts 2015 08:21
Grieķija jauno reformu sarakstu varētu sagatavot līdz nedēļas beigām

Grieķija līdz šīs nedēļas beigām varētu sagatavot jauno reformu sarakstu, kas nepieciešamas lai saņemtu finansiālu palīdzību no starptautiskajiem kreditoriem, ziņo Bloomberg, atsaucoties uz informācijas avotu Grieķijas valdībā.

Valsts finanšu ministrs Janis Varufaks, lai piedalītos reformu apspriešanā, atcēlis savu otrdien plānoto vizīti Londonā.

Pēc cita avota ziņotā, kas pārstāv Grieķijas kreditorus, nodokļu jautājumu apspriešana Atēnās notika pirmdien, tikmēr diskusija par strukturāliem jautājumiem notiks tuvākajās dienās.

Iepriekš Francijas Bankas priekšsēdētājs un Eiropas Centrālās Bankas valdes loceklis Kristians Nuajē (Christian Noyer) norādīja uz iespējamu kārtējo Grieķijas banku finansējuma limita paaugstinājumu ārkārtas finansiālās palīdzības programmas (Emergency Liquidity Assistance, ELA) ietvaros, ja šie līdzekļi pēc tam netiks izmantoti valsts valdības vajadzību finansēšanai.

Mēs uzskatām, ka ELA ir jāsniedz bankām nepieciešamā likviditāte, lai tās finansētu Grieķijas ekonomiku. Taču valdības vajadzību finansēšanai programma nav paredzēta”

– viņš norādīja.

Bez tam, K. Nuajē aicināja Grieķijas valdību uztvert kapitāla plūsmas ierobežojumus kā ārkārtēju līdzekli, brīdinot, ka šādi soļi graus investoru un pilsoņu uzticību valsts ekonomikai.

 

Avots: Investing.com


Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv