Google aizliegs kripto valūtu un bināro opciju reklāmas

Treideri.lv | 14. marts 2018 18:27
Google aizliegs kripto valūtu un bināro opciju reklāmas

Google pilnībā aizliegusi bināro opciju un kripto-instrumentu reklāmas, savukārt no FX un CFD reklāmdevējiem pieprasījusi apstiprināt atbilstošas licences esamību.

Pēc tam, kad nesen sociālais tīkls Facebook paziņoja par plāniem ieviest stingrāku reklāmas satura izplatīšanas politiku attiecībā uz jaunajām digitālajām finanšu tehnoloģijām, tagad arī pasaulē lielākā meklēšanas sistēma Google publicējusi dramatisku paziņojumu par gaidāmām izmaiņām informācijas izplatīšanas politikā attiecībā uz finanšu sektoru.

Un tā, tiešsaistes milža blogā teikts, ka jau šī gada jūnijā meklētājs būtiski ierobežos atvasināto finanšu instrumentu – CFD, atjaunojamo spot līgumu (rolling spot forex) un finanšu derību (spread betting) reklāmas, ja reklāmdevējs neatbildīs visām regulatora prasībām un nebūs izgājis Google sertifikāciju. Citiem vārdiem sakot, nelegāla iepriekš minētā satura reklāma ar Google pakalpojumu palīdzību būs aizliegta.

Tie paši iepriekš minēto produktu un pakalpojumu reklāmdevēji, kas plānos turpināt izmantot Google pakalpojumus un iespējas, būs spiesti iziet atbilstošu Google sistēmas sertifikāciju, pirms izvietot reklāmas ar AdWords palīdzību.

Vēl jo vairāk, pilnībā aizliegta (neatkarīgi no sertifikācijas) tiks bināro opciju un līdzīgu piedāvājumu, kā arī kriptovalūtu un līdzīga satura izplatīšana, tajā skaitā ICO, kriptobiržas, kriptomaciņi, kā arī aplikācijas-padomnieki kriptovalūtu tirdzniecības sfērā. Bez tam, tiks pārtraukts reklāmas satura atbalsts, kas saistīts ar agregatoriem un affiliējošajām personām visās iepriekš minētajās sfērās.

, , , , , , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv