Goldman Sachs: vairums kriptovalūtu izzudīs

Treideri.lv | 7. februāris 2018 18:29
Goldman Sachs: vairums kriptovalūtu izzudīs

Kriptovalūtu kritums, kuru kopējā tirgus kapitalizācija pēdējā mēneša laikā kritusies par gandrīz $500 miljardiem, var iegūt vēl lielākus apjomus, uzskata Goldman Sachs Group Inc. investīciju izpētes nodaļas vadītājs.

Vairums digitālo valūtu diez vai turpinās savu eksistenci esošajā formā, un investoriem jāgatavojas tam, ka daudzas kriptovalūtas vispār zaudēs savu vērtību, un galu galā paliks tikai neliela daļa, raksta Stīvs Strondžīns no Goldman.

Viņš neminēja iespējamās laika robežas, taču uzsvēra, ka nesenās cenu svārstības liecina par burbuli.

Mani uztrauc ciešā kriptovalūtu korelācija. Iekšējās vērtības trūkuma dēļ daudzas digitālās monētas visdrīzāk neizdzīvos un galu galā nonāks līdz nulles atzīmei”,

– uzskata eksperts.

Mūsdienu digitālās valūtas, lēno pārskaitījumu, drošības problēmu un augsto apkalpošanas izmaksu dēļ, nevar lepoties ar dzīvotspēju, skaidro Strondžīns. Pēc viņa teiktā, regulētu Bitcoin nākotnes līgumu palaišana šīs problēmas nav atrisinājusi, un “pirmā gājiena priekšrocības” ideja šeit nav nostrādājusi.

Vai kāda no šobrīd zināmajām kriptovalūtām spēs sasniegt Amazone vai Google augstumus? Vai arī tās sagaida savu eksistenci pārtraukušo meklētāju liktenis? Fakts, ka tirgū izplešas burbulis, nebūt nenozīmē, ka izdzīvot spējušo valūtu cena nespēs augt. Tajā pat laikā tas var nozīmēt, ka vairums digitālo aktīvu (ja ne visi), vairs jau nekad nespēs atkārtot savus nesenos panākumus”,

– spriež Strondžīns.

Tajā pat laikā, attiecībā uz kriptovalūtu pamatā esošajām blokķēžu tehnoloģijām eksperts ir pozitīvi noskaņots. Pēc viņa teiktā, šīs tehnoloģijas spēs palīdzēt finanšu grāmatvedības sistēmas uzlabošanā. Taču pat attiecībā uz šo nozari Strondžīns ir piesardzīgs, uzskatot, ka blokķēdes to esošajā formā pagaidām nespēj nodrošināt apmierinošu tirgus transakciju ātrumu.

, , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

  1. nezinu

    Manā skatījumā vērts ieklausīties. Tajā pat laikā visam nevaru piekrist. Ir vairāk kā skaidrs, ka daudzas kripto valūtas, kas šobrīd pastāv – neidzīvos nākotnē. Vai tādēļ būtu jāraud? Domāju, ka nē, ja pat tādi tehnoloģiju milži kā Nokia ir aizgājuši nebūtībā, tad neko nepadarīsi – tā vienkārši tas ir. Cita lieta, ka šobrīd šajā sektorā valda pilnīgs haoss, jo daudzi no tiem ICO ir pilnīgs sviests vai klaja krāpniecība. Mani vairāk interesē fakts, kas notiktu, ja tirgus kapitalizācija (monētu vērtība) tiešām spēcīgi sāktu pieaugt, jo ja ņem vērā, ka daļai no monētām ( arī bitcoin) ir limitēts skaits, tad sākumā vērtībā var pieaugt ļoti strauji. bet kas notiktu, kad tiktu sasniegta kāda kritiskā masa? Tad vērtība sāktu pieaugt aizvien lēnāk un lēnāk un tad gan var iestāties brīdis, kad visu jau izšķirs cik šī tehnoloģija patiesībā ir noderīga. Ja tā nebūs, tad galu galā tas viss var sprāgt ar milzīgu burbuli. Bet … var arī nesprāgt :) Laiks rādīs.

  2. Noris

    Par to drazu, kas tagad izmanto blockchain popularitāti, pilnībā piekrītu. Tepat kkad bija raksts par to kā ledustējas ražotāja akcijas uzlēca tikai tāpēc, ka kompānijas nosaukumā pievienoja blockchain.

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv