Goldman Sachs uzskata, ka dolāra kurss reaģēs uz FRS sanāksmi

Treideri.lv | 18. decembris 2018 09:38
Goldman Sachs uzskata, ka dolāra kurss reaģēs uz FRS sanāksmi

Dolāra kurss pieaugs, ja FRS sanāksmē tiks saglabāta triju procentu likmju paaugstināšanas prognoze 2019. gadā, uzskata Goldman Sachs analītiķi.

Ja centrālās bankas sanāksmē 19. decembrī FRS locekļi nemainīs savu prognozi attiecībā uz likmju paaugstināšanu 2019. gadā, saglabājot trīs paaugstinājumus, tad, pēc Goldman Sachs prognozes, dolāra kurss 2018. gada beigās var ieraudzīt jaunus maksimumus attiecībā pret G10 valūtu grozu.

Paši Goldman ekonomisti prognozē, ka FRS savu prognozi pazeminās līdz diviem paaugstinājumiem.

Par to bankas klientiem analītiskajā izsūtnē ziņo Forex valūtu tirgus stratēģiju izstrādes komitejas līdzpriekšsēdētājs Zaks Pandls. Dolāra vērtība var pieaugt arī bez stimulējošiem formulējumiem FRS gala ziņojumā vai preses konferencē.

ECB valdes locekļu secinājumi par to, ka risku balanss virzās uz pozitīvo pusi, salikumā ar Vācijas un Francijas problēmām, nozīmē eiro kursa pieaugumu vien “pēc vairākiem mēnešiem”. EUR/USD joprojām ierobežo diapazons, taču tuvākajā perspektīvā eiro būs vājāks pret virkni cross valūtu.

Banka dod priekšroku īsajai pozīcijai EUR/AUD pārī.

Tā palīdzēs izmantot “pozitīvos trokšņus” ASV un Ķīnas tirdzniecības sarunās un CNY kursa stabilitāti. Pandls uzskata, ka Lielbritānijas premjerministre spēj pārvarēt līderības problēmu partijā, un tas ar laiku pastiprinās pozitīvo ietekmi uz GBP.

, , , , , , , , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv