Goldman Sachs izprovocējuši kriptovalūtu vērtības kritumu

Treideri.lv | 6. septembris 2018 16:56
Goldman Sachs izprovocējuši kriptovalūtu vērtības kritumu

Par vistiešāko iemeslu šim kritumam kalpoja virknes izdevumu, tajā skaitā Business Insider, paziņojumi, ka vadošā investīciju banka Goldman Sachs pagaidām atlikusi kriptovalūtu tirdzniecības plānus.

Pēc Business Insider informācijas, viens no galvenajiem amerikāņu investīciju bankas šāda lēmuma iemesliem ir nenoteiktība, kas joprojām saglabājas attiecībā uz kriptovalūtu likumisko regulāciju.

Atgādinām, ka vēl augusta sākumā ziņu aģentūras ziņoja, ka Goldman Sachs, kas jau sen ir viena no ievērojamākajām kriptovalūtu aizstāvēm, plāno drīzumā uzsākt kriptovalūtu depozitārija pakalpojumu.

Bitcoin pēdējās diennakts laikā zaudējis 12,28% vērtības, piedzīvojot kritumu no $7 358 līdz $6 463. Top-10 krituma līderi šodien ir EOS (-21,88%), Ethereum (-19,51%) un Bitcoin Cash (-19,14%).

Tajā pašā laikā Goldman Sachs lēmums apdraud iespējamo bitcoin-ETF apstiprināšanu no Vērtspapīru un biržu komisijas puses, kuras lēmums gaidāms mēneša beigās. Un, kaut gan analītiķi norāda, ka, spriežot pēc tehniskajiem indikatoriem, tirgū joprojām vērojams pircēju impulss, investoru pesimistiskais noskaņojums var negatīvi ietekmēt pirmās kriptovalūtas kursu.

, , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv