GAIN Capital no FXCM pārņēmis klientu kapitālu $142 miljonu apmērā

Treideri.lv | 1. marts 2017 09:23
GAIN Capital no FXCM pārņēmis klientu kapitālu $142 miljonu apmērā

Pagājušajā nedēļas nogalē veiksmīgi tikusi realizēta FXCM klientu bāzes pārcelšana, kas sevī ietver 47 tūkstošus kontu ar kopēji aktīvu vērtību ap 142 miljoniem ASV dolāru, uz GAIN Capital Holdings bilanci, par ko paziņojis kompānijas CEO Glens Stīvenss.

Tā rezultātā GAIN Capital — FOREX.com kontu skaits, kuru īpašnieki ir klienti no ASV, pārsniedzis 70 tūkstošus. Kopumā, pēc kompānijas oficiālā paziņojuma, tās klientu bāzes kopējais apjoms visā pasaulē nu ir vairāk kā 185 tūkstoši, savukārt aktīvu kopējais apjoms kontos pārsniedz 1.5 miljardus ASV dolāru.

Kā komentē Sīvenss, kompānijai izdevies realizēt plūdenu tik būtiska klientu skaita pārvešanu ASV regulatoru stingrā uzraudzībā vienā nedēļas nogalē, kas ir liels sasniegums, jo šis darbietilpīgais process aptvēris visas klientu bāzes dokumentācijas, naudas līdzekļu un atvērto pozīciju pārvietošanu. Kompānija šīs procedūras sākusi piektdienas vakarā un sākoties jaunajai darba nedēļai viss jau bijis gatavs.

Stīvenss piebilst, ka kompānijai palīdzējusi bagātā pieredze, kas gūta analoģisku pārņemšanu rezultātā, kad tika pārņemtas tādas kompānijas, kā DBFX, CMS, FX Solutions, GFT un CityIndex.

GAIN Capital vadītājs norāda, ka nepieciešamība sniegt atbalstu tik lielam skaitam klientu neatšķiras no citām aktīvām tirdzniecības dienām, kā piemēram, pēc “Brexit” vai ASV prezidenta vēlēšanām.

Mēs ieguvām strauju klientu pozīciju lēcienu un apstrādājām tās pēc standarta procedūras. Orderu izpildē mēs paļaujamies uz automatizētiem procesiem, tā kā, šajā ziņā mēs esam pilnībā gatavi šādam tirdzniecības apjomu pieaugumam”,

– komentē Stīvenss.

Atbildot uz jautājumu, vai kompānija neplāno no FXCM iegādāties papildu aktīvus, Stīvens atbild: “Ja FXCM, Leucadia un Jefferies īpašnieki izrādīs interesi kapitāla piesaistē vai ciut aktīvu pārdošanā, mēs šo piedāvājumu izskatīsim”.

, , , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv