Gaidot ziņas no FRS, dolāra kurss pret valūtu grozu ir stabils

Treideri.lv | 28. oktobris 2015 10:12
Gaidot ziņas no FRS, dolāra kurss pret valūtu grozu ir stabils

Trešdienas rītā dolāra kurss pret sešu nozīmīgāko valūtu grozu turas stabili, gaidot ziņas no Federālās Rezervju Sistēmas.

Dolāra indekss turas uz 96.88 atzīmes. Vairums investoru no FRS negaida procentu likmju paaugstināšanu šajā nedēļā, taču pastāv iespēja, ka centrālā banka paaugstinās likmes šī gada pēdējā sanāksmē decembrī.

Pēdējā laikā mēs esam saņēmuši no ASV vairākas vājas ekonomiskās atskaites, ieskaitot mazumtirdzniecības, rūpnieciskās ražošanas, ārējās tirdzniecības rādītājus un tagad vēl ilgtermiņa lietošanas preču pasūtījumi. Neviena no šīm atskaitēm nedod pamatu paaugstināt likmes”,

– uzskata Resona Bank galvenais klientu menedžeris Masatoši Omata.

Ilgtermiņa lietošanas preču pasūtījumi ASV, neskaitot aizsardzības pasūtījumus un lidmašīnas, septembrī krities par 0.3%, kaut tika prognozēts, ka tie saglabāsies augusta līmenī. Patērētāju uzticības indekss no septembra 102.6  oktobrī krities līdz 97.6 punktiem, taču prognozēts tika paaugstinājums līdz 103. punktiem.

Dolārs pret jēnu krities līdz 120.43 jēnām. Analītiķi nav pārliecināti, ka Japānas Banka piektdienas sanāksmē paziņos par jauniem stimulējošiem pasākumiem, taču paredz inflācijas prognožu pazemināšanu centrālās bankas pusgada atskaitē.

Eiro pakāpies pret dolāru līdz $1.1047. Pēc Eiropas Centrālās Bankas valdes locekļa Benuā Kerē domām, centrālajai bankai, iespējams, nāksies pazemināt depozītu likmi, ja inflācijas pieaugums nesasniegs ECB prognozi.

Sterliņu mārciņa no pagājušajā ceturtdienā sasniegtā mēneša maksimuma $1.5510 pret dolāru kritusies līdz $1.5296. Tas noticis pēc paziņojuma par Lielbritānijas IKP pieauguma tempu kritumu līdz 0.5% 3. ceturksnī, 2. ceturksnī pēc prognozētajiem 0.6% šis rādītājs sasniedza 0.7%.

Austrālijas dolārs dolārs krities līdz 0.7126, par cik pēc Austrālijas inflācijas atskaites iznākšanas investori nākošnedēļ gaida no centrālās bankas procentu likmju pazemināšanu.

 

Treideri.lv

, , , , , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv