Gaidot ASV nodarbinātības datus no ADP

Treideri.lv | 6. maijs 2015 14:23
Gaidot ASV nodarbinātības datus no ADP

Šodien tiks publicēti dati par izmaiņām ASV nodarbinātībā no ADP. Provizoriskie dati uzrādīja pieaugumu par 189 tūkstošiem darba vietu, pie kam tirgus gaida, ka galējais rādītājs pārsniegs 200 tūkstošus.

Labvēlīgs rezultāts sniegs atbalstu dolāram pēc gandrīz nulles ASV IKP pieauguma 1. ceturksnī, kas tika publicēts aprīļa beigās, un mānīgajiem nodarbinātības rādītājiem marta beigās. Mēs uzskatām, ka būtisks ADP rādītāju kāpums varētu negatīvi ietekmēt ASV galvenos fondu indeksus, par cik tas atkal dienas kārtībā iekļautu precīza FRS procentu likmes paaugstināšanas laika apspriešanu.

Pirms datu publikācijas eiro/dolārs tirgojas 1.1180/1.1260 diapazonā, bez pārliecinoša trenda vienā vai otrā virzienā. Noteicošais pretestības līmenis – 1.1290 var tikt pakļauts uzbrukumam, bet nodarbinātības datu analīzes rezultātā iespējamā trenda maiņa var notēmēt kursu uz nozīmīgo 1.1000 atbalsta līmeni.

 

Neticiet baumām

Kad norims troksnis ap vēlēšanām Lielbritānijā, jābūt gataviem spēcīgam mārciņas rallijam, neatkarīgi no tā, kurš tiks uzskatīts par “uzvarētāju”. Kaut arī vēlēšanu rezultāti nav paredzami un divas vadošās partijas aptaujās uzrāda vienlīdzīgus rezultātus, patiesība slēpjas tajā, ka nevienai politiskajai partijai nebūs spēcīgu uzvarētājas pozīciju.

Tādā veidā, partijas būs spiestas dalīt varu un atteikties no visiem pretrunīgajiem solījumiem, ko tās devušas pirms vēlēšanām. Fiskālās slodzes mazināšana nebūs tik liela kā solīts, savukārt referendums par izstāšanos no ES ierindas britu vēlētājiem tiks atbīdīts otrajā plānā.

Un tā, mārciņa beidzot atbrīvosies no pseidoelektorāta haosa nenoteiktības un rallija iespējamība izskatās kārdinoša. Mārciņa/dolārs bauda spēcīgu atbalstu uz 65-dienu vidējā slīdošā līmeņa, gaidāms, ka augošās korekcijas spēks būs pietiekošs lai sasniegtu 1.5500/50 diapazonu. Eiro/mārciņa nespēja stabili paņemt 0.7430 pretestības līmeni, kas norāda uz trenda maiņu uz leju virzienā uz 0.7140 atbalsta līmeni.

 

Treideri.lv

, , , , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv