FRS, neskatoties uz spiedienu, likmi samazināt negrasās

Treideri.lv | 2. maijs 2019 10:53
FRS, neskatoties uz spiedienu, likmi samazināt negrasās

Federālās Rezervju Sistēmas priekšsēdētājs Džeroms Pauels devis pretsparu spiedienam no treideru un prezidenta Donalda Trampa puses samazināt procentu likmes, paziņojot, ka inflācija atjaunosies, savukārt ekonomika saglabās savu veselo stāvokli arī bez jaunas palīdzības no centrālās bankas puses.

Mēs neredzam nopietnus iemeslus soļiem jebkurā virzienā. Ekonomika turpina savu normālo ceļu un komiteja uzskata, ka tagadējai politiskais kurss ir pareizs”,

– trešdien preses konferencē paziņojis Pauels pēc tam, kad FRS ierēdņi nolēma procentu likmi saglabāt nemainīgu.

Amerikāņu kompāniju akciju vērtība kritusies un dolārs sadārdzinājies, tikmēr investori pazeminājuši iespējamību, ka nākošais FRS solis varētu būt likmes pazemināšana.

Federālās Atvērtā tirgus komitejas paziņojumā atkal tiek norādīts, ka tā būs “pacietīga” attiecībā uz lēmumiem par likmes izmaiņām nākotnē. Lēmums atstāt federālā finansējuma likmes mērķa diapazonu 2,25-2,50 procentu līmenī bija vienbalsīgs.

Likmes samazināšanas prognozes ir sarukušas: tagad treideri samazinājumu par ceturtdaļu procenta punkta prognozē uz 2020. gada 1. ceturkšņa beigām. Iepriekš svopi (owernight swaps) liecināja, ka tas notiks decembrī.

, , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv