FRS nepieciešams vairāk datu likmes paaugstināšanai septembrī

Treideri.lv | 7. augusts 2015 13:36
FRS nepieciešams vairāk datu likmes paaugstināšanai septembrī

Pagājušajā trešdienā ADP dati fiksēja mazāku, ka prognozēts, darba vietu pieaugumu privātajā sektorā – 185 tūkstoši, savukārt šodien tiks publicēti jūlija nodarbinātības rādītāji ārpus lauksaimniecības sektorā. Pēc prognozēm, darba vietu pieaugums paliks gandrīz bez izmaiņām (225 000 jūlijā, salīdzinot ar 223 000 jūnijā). Tāpat treideri sekos līdzi bezdarba līmenim, kurš tāpat, atbilstoši prognozēm, paliks bez izmaiņām (5.3%).

Šī ir ļoti svarīga diena ASV ekonomikai, par cik FRS, pirms paaugstināt likmes, joprojām gaida situācijas uzlabojumus darba tirgū. Tādā veidā nepieciešams, lai bezdarbs samazinātos vai vismaz saglabātos 5.3% līmenī. Tāpat nepieciešams, lai jauno darba vietu skaits aptuveni atbilstu prognozēm, FRS, bez šaubām, cer , ka ADP dati vēlreiz nesakritīs ar ārpus lauksaimniecības sektora nodarbinātības datiem.

Par labu nodarbinātības pieauguma palielinājumam jūlijā liecina vairākas pazīmes. Jauno pieteikumu skaits darba biržā četrās nedēļās krities līdz 270 000. ASV vecākā kompānija, kas nodarbojas ar atbrīvoto darbinieku darbā iekārtošanu – Challenger, pilnīgi pretēji, paziņojusi par atlaisto darbinieku skaita pieaugumu par 125.4%. Mēs joprojām saglabājam piesardzību dēļ šādu datu sezonālā rakstura, jo īpaši ņemot vērā vasaras sezonu.

Neskatoties uz to, mēs uzskatām, ka tirgus dalībniekiem būs viegli sagādāt vilšanos, ja nodarbinātība izrādīsies par 10 tūkstošiem mazāka kā prognozētie 225 tūkstoši. Tas novedīs pie dolāra kursa volatilitātes paaugstināšanās. Mēs uzskatām, ka reaģējot uz šiem datiem, eiro/dolārs var pakāpties līdz 1.1000.

, ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv