FOMC paaugstinājusi IKP, inflācijas un likmes prognozes, taču spekulanti tomēr jūtas vīlušies

Treideri.lv | 22. marts 2018 07:38
FOMC paaugstinājusi IKP, inflācijas un likmes prognozes, taču spekulanti tomēr jūtas vīlušies

Bank of America analītiķiem izrādījusies taisnība uzskatos attiecībā uz ASV Federālās Rezervju Sistēmas prognozēm, taču tā kļūdījusies attiecībā uz tirgus reakciju, vismaz īstermiņā.

FOMC likusi sarast, ka tagad prognozē ne divus, bet trīs likmes paausgtinājumus 20919. gadā, taču spekulantus valūtu tirgū, kā izrādās, daudz vairāk uztrauca jautājums par to, vai tiks paausgtināta prognoze 2018. gadam. Daži tirgus dalībnieki ticēja, ka FRS var paausgtināt prognozēto federālo fondu likmes līmeni šim gadam, tādā veidā, ka tas paredzētu četrus, nevis trīs paausgtinājumus. Tas nenotika, un dolāra reakcija izrādījās sāpīga.

Jāpiebilst, ka, neskatoties uz kāpumu, EUR/USD joprojām atrodas lokālas konsolidācijas ietvaros, kuras raksturs pircējiem šķiet ne pārāk labvēlīgs. Viņu centieni attīstīt kāpumu pēdējo divu nedēļu laikā palikuši bez panākumiem un to raksturs bija pārāk neizteiksmīgs. Rezultātā, pāra pievilkšanas punts pagaidām saglabājas ap 1.2185/50 atbalstu. Kritums zemāk būs negatīvs signāls, kas saskanēs ar Abnk of America analītiķu uzskatiem attiecībā uz iespējamo pāra atgriešanos pie 1.20.

, , , , , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv