Facebook lielākais ienākumu kāpums tehnoloģiju sektorā

Treideri.lv | 17. februāris 2017 12:15
Facebook lielākais ienākumu kāpums tehnoloģiju sektorā

ASV akciju tirgus tehnoloģiju kompāniju sektors ir zināms ar savu dinamisko izaugsmi. Taču kompānijai ir sasniedzot zināmu izaugsmes līmeni, saglabāt kāpumu kļūst arvien sarežģītāk. Tādas kompānijas, kā Microsoft un Apple sasniegušas apmērus, kad arī ar viencipara skaitli apzīmējama izaugsme jau ir sasniegums, tikmēr jaunākiem uzņēmumiem, kā Twitter, tiek prognozēta straujāka izaugsme līdz brīdim, kad tās sasniegs zināmu briedumu.

Facebook vairs par jaunpienācēju īsti nevar nosaukt, taču kompānija turpina pārsteigt ar saviem graujošo izaugsmes rādītājiem. Pagājušajā ceturksnī tās ienākumu kāpums bijis vairāk kā 50%, kas ir vēl jo iespaidīgāk, ja ņemam vērā, ka kompānija šo kāpuma tempu ir spējusi noturēt jau vairākus gadus.

Kā liecina infografika, ja runa ir par ceturkšņa ienākumu pieaugumu, tad Facebook ir galvas tiesu pārāka par saviem tehnoloģiju sektora konkurentiem. Kaut arī kompānija ir brīdinājusi savus investorus, ka izaugsme iespējams palēnināsies, akciju turētāji izbauda šo lidojumu, kamēr tas vēl iespējams. Pēdējo piecu gadu laikā Facbook akciju cena pieaugusi par gandrīz 400%.

, , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv