Facebook daļēji atcēlis kriptovalūtu reklāmu aizliegumu

Treideri.lv | 27. jūnijs 2018 08:27
Facebook daļēji atcēlis kriptovalūtu reklāmu aizliegumu

Tagad kompānija ļaus sociālajā tīklā publicēt reklāmas par kriptovalūtām, no “iepriekš apstiprinātiem reklāmdevējiem”. Atgādinām, ka aizliegumu kriptovalūtu reklāmām Facebook ieviesa janvārī.

Kompānija Facebook nolēmusi pārskatīt savu jauno reklāmas politiku un atteikusies no aizlieguma izvietot sociālajā tīklā visas reklāmas, kas saistītas ar kriptovalūtām. Par to savā blogā kompānijas mājaslapā paziņojis produktu pārvaldes nodaļas direktors Robs Lezerns.

Janvārī mēs paziņojām par jaunu politiku attiecībā uz reklāmām”,

– atgādināja Lezerns, piebilstot, ka tad Facebook pārstāvji skaidri lika saprast, ka šī politika mērķtiecīgi skāra plašu problemātisku situāciju spektru, un kompānijā šobrīd strādā pie tā, lai veiksmīgāk cīnītos ar krāpnieciskām un maldinošām reklāmas praksēm.

Veicot zināmu darba apjomu, soc-tīkla darbinieki pārskatījuši iepriekš kompānijas apstiprināto politiku un nolēmuši ar 26. jūniju ļaut izvietot soc-tīklā kriptovalūtu reklāmas un ar tām saistītu saturu. Taču šādi paziņojumi, kā uzsvēra kompānijas pārstāvis, tiks publicēti tikai no “iepriekš apstiprinātiem reklāmdevējiem”.

Lezerns gan uzsver, ka bināro opciju un ICO reklāmas Facebook platformā izvietot joprojām būs aizliegts. Savukārt reklāmdevējiem, kas izrādīs vēlmi Facebook publicēt kriptovalūtu reklāmu, pēc viņa teiktā, sākotnēji būs jāiesniedz attiecīgs pieteikums, kuru izvērtēs sociālā tīkla darbinieki. Kompānijas pārstāvis norādījis, ka maldinošas šo produktu reklāmas Facebook turpinās dzēst.

Kriptovalūtu, bināro opciju un ICO reklāmu aizliegumu sociālais tīkls ieviesa janvārī. Šādu lēmumu Facebook pārstāvji toreiz skaidroja ar to, ka daudzas kompānijas, kuras izvieto šādas reklāmas, strādā negodprātīgi. Lezerns uzsvēris, ka lietotājus maldinošām reklāmām sociālajā tīklā nav vietas.

, , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv