Eksperti maina prognozes attiecībā uz bitcoin, vairāk ticot tā kritumam

Treideri.lv | 7. marts 2018 11:04
Eksperti maina prognozes attiecībā uz bitcoin, vairāk ticot tā kritumam

Pēdējās nedēļas parādījušas, ka Bitcoin zaudē potenciālo investoru uzmanību kā vienīgais ilgtermiņa investīciju perspektīvais aktīvs.

Kriptovalūtas tirdzniecības apjomu kritums, kā arī sarežģījumi Bitcoin ieguvē kļūst par galvenajiem iemesliem, kāpēc kapitāls investīcijām spiests meklēt citus instrumentus. Eksperti norāda, ka 2017. gadā Bitcoin pievilcību pārsvarā veicināja augstā volatilitāte un spekulāciju iespējas straujo kāpumu laikā.

Šobrīd kriptovalūtu tirgus ir stipri mainījies, un reizē ar to arī Bitcoin kurss kļuvis stabilāks. Daži analītiķi au runā par to, ka ar šādu uzmanības kritumu Bitcoin vērtība var nokrist pat zem 1000 dolāru atzīmes. Vēl viens faktors, kas iepriekš popularizēja šo aktīvu, ir anonimitāte. Taču, ņemot vērā dažādu valstu regulatoru cīņu ar naudas atmazgāšanu ar kriptovalūtu palīdzību, drīz vien šī Bitcoin īpašība var kļūt par nosacītu, tādējādi no tās cenas izslēdzot vēl vienu daļu tirgus dalībnieku.

Uz šo brīdi kriptovalūtu regulācija dažu valstu ierēdņiem joprojām ietver aizliegumus, taču eksperti noskaņoti optimistiski un gaida, ka laiks, kad vienīgais Bitcoin un citu kriptovalūtu kursa kontroles instruments bija stingri ierobežojumi, tuvojas beigām.

Šī brīža situācijā BTC cena ir daudz tuvāka tās pamatotajai vērtībai, nekā tas bija pirms diviem – trim mēnešiem. Tieši tāpēc līderības konkurence kādreiz vienīgās kriptovalūtas un citu instrumentu atvasināto instrumentu starpā ar katru dienu pieaug.

Kotāciju atgūšanās no 2017. gada decembrī sasniegtā $6 000 minimuma nu jau norit ne tik aktīvi kā iepriekš, taču tas nav jāuztver kā trūkums. Gluži otrādi, šāda tirgus dalībnieku uzvedība atbild uz galveno jautājumu, kas uztrauc kriptovalūtu tirgū iesaistīto sabiedrības daļu – vai Bitcoin nākotnē var ieņemt pienācīgu vietu pirmās rindas finanšu instrumentu grupā, kā tas ir ar zeltu vai ASV dolāru.

, ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv