Eiro/dolāra mērķis – 1.2470

Treideri.lv | 25. novembris 2014 13:19
Eiro/dolāra mērķis – 1.2470

 Otrdienas, 25. novembra, pusdienā dolāra indekss DXY ICE tirgojas nedaudz zem 88.2 punktu līmeņa. Amerikāņu valūta, tāpat kā iepriekš, bauda popularitāti, kārtējais vairāku gadu maksimums – 88.44 punkti, tika sasniegts pirmdienas, 24. novembra, tirdzniecības laikā.

Negaidīti augstāks Vācijas IFO darījumu klimata indeksa novembra rādītājs, kas prognozēto 103.0 punktu vietā pieaudzis līdz 104.7 punktiem, pozitīvi atspoguļojies Eiropas vienotās valūtas dinamikā. Vakar eiro kurss atjaunojās līdz 1.2440 līmenim. Otrdien publicētie Vācijas IKP trešā ceturkšņa dati apstiprināja provizorisko pieauguma vērtējumu – 0.1% ceturkšņa izteiksmē. Eiro 13:00 ir nostiprinājies virs 1.243 atzīmes. Eiro īstermiņa tehniskā struktūra norāda uz turpmāka kāpuma iespēju pie nosacījuma, ka 1.2400-1.2410 zona noturēs korekcijas kustību, kas izveidojusies Eiropas sesijas sākumā.

Pirmdienas ziņu fons dolāram un eiro izrādījās diezgan mērens. Markit aprēķinātais ASV apkalpojošās sfēras uzņēmēju aktivitātes indekss bija 56.3 punkti, kas ir par 0.8 punktiem mazāk kā iepriekšējais rādītājs. Markit kompozītais uzņēmēju aktivitātes indekss bija 56.1 punkts. Otrdienas sesija sola volatīlu ASV datu iznākšanu. Eiro/dolāra pāra mērķis – 1.2470. Ticamākais scenārijs pārim otrdien – kāpums līdz 1.249, mazāk ticams – kritums līdz 1.24.

Otrdien ieplānots liels daudzums makrostatistikas datu no ASV. Taču galvenie orientieri būs ASV IKP provizorisko datu publikācija par trešo ceturksni un Conference Board relīze par patērētāju uzticības līmeni. IKP prognoze paredz 3.3% pieaugumu, kas var izraisīt impulsīvu amerikāņu dolāra kāpumu, par cik labi makroekonomiskie dati pietuvina pirmo procentu likmes paaugstinājumu ASV. Japānas Bankas protokolu publikācija un sekojošā regulatora vadītāja Haruhiko Kurodas preses konference aktivitāti tirgū nepaaugstināja. Dolārs/jēna konsolidējas 118.10 rajonā. Japānas Bankas vadītājs norādīja, ka jēnas kritumam ir kā pozitīvas, tā arī negatīvas sekas ekonomikā. Tas, savukārt, var norādīt uz regulatora piesardzību attiecībā uz jēnas kritumu pēdējos mēnešos. Turpmāko pāra dinamiku noteiks ASV dati.

Otrdien notiks Anglijas Bankas vadītāja Marka Karnī uzstāšanās parlamentā debatēs par inflāciju. Britu mārciņa tirgojas horizontālā diapazonā nedaudz zem 1.57 līmeņa. Analītiķi norāda, ka neskatoties uz tehniska atlēciena iespēju līdz 1.5785 dolāru līmenim, mazākos grafikos mārciņa atrodas viegli ievainojamā stāvoklī. Acīm redzams – īstermiņa spēlētāji no Anglijas Bankas vadītāja komentāriem negaida signālus par ātrāku likmju paaugstināšanu un uz šī fona britu valūtas maiņas kurss kārtējo reizi var testēt 1.559 līmeni.

, , , , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv