Eiro var aiziet kā augšu, tā arī uz leju

Treideri.lv | 26. maijs 2014 09:00
Eiro var aiziet kā augšu, tā arī uz leju

Pirmdien, 26. maijā eiro tirgojas ap 1.36 līmeni. Pagaidām izteikts trends nav redzams, eiro valūta, pēc pagājušās nedēļas krituma, atrodas sānkustībā. Eiro/dolāra pāris izsita 1.3630 atbalstu un nokritās līdz 1.3616. Spiediens uz vienoto valūtu ir pieaudzis un nu pārdevēji gatavojas medīt stopus, kas izvietoti zem 1.36. Dienu grafikos ceļš ir brīvs līdz 1.353 līmenim.

Kas attiecas uz šo nedēļu kopumā, tad var izdalīt divus galvenos spēlētājus – ASV dolāru un Eiro. Dolārs pēdējā laikā ir pārgājis pilnīgi citā fundamentāla pieprasījuma fāzē. Pēdējie ASV FRS protokoli vēlreiz apstiprināja amerikāņu regulatora nodomu līdz 2014. gada beigām pabeigt QE programmas apturēšanu. Viss, kas tagad ir nepieciešams, ir nacionālās ekonomikas papildus signāli, par to, ka tā paplašinās. Citiem vārdiem sakot, vajadzīgs fundamentāls atbalsts no statistikas puses.

Šajā sakarā jāpievērš uzmanība ilgtermiņa lietošanas preču pasūtījumu dinamikai, kas tiks publiskota otrdien, 27. maijā, kā arī ceturtdien gaidāmajiem datiem par ekonomiskās izaugsmes tempiem gada izteiksmē. Pesimismam nav pamata, tātad dolārs ir pilnībā spējīgs saglabāt nostiprināšanās tendenci.

Eiropas vienotā valūta orientēsies pēc Vācijas darba tirgus datiem. Ņemot vērā nesliktos darījumu aktivitātes indeksa datus ražošanas nozarē, kas tika publicēti pagājušajā nedēļā, pastāv iespēja, ka statistika neliks vilties. No otras puses, eiro pēdējā laikā ir atkritēja lomā, kas pievieno vēl arī tehnisku stimulu potenciālam atlēcienam no sasniegtajiem minimumiem. Līdz tuvākajai ECB sanāksmei, kurā, kā prognozēts, tiks paziņots par jaunu stimulēšanas pasākumu paketi, Eiropas aktīvs var pieķerties jebkurai lokālā fundamentālā optimisma izpausmei. Ņemot vērā visu minēto, šajā nedēļa iespējams eiro/dolāra kāpums ar orientējošo mērķi 1.37 dolāri.

, ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

  1. sds

    Izskatās, ka drīzāk jāpavēro dienas grafiki un tur mēs redzam interesantu ainu gan forexā, gan indeksos, gan metālos.Sānslīde, tobiš, sākusies.

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv