Eiro, gaidot ASV statistikas datus, minstinās ap 1.36

Treideri.lv | 30. maijs 2014 15:13
Eiro, gaidot ASV statistikas datus, minstinās ap 1.36

Piektdienas pēcpusdienā eiro joprojām tirgojas ap 1.36 dolāru atzīmi. Tirgus dalībnieki pacietīgi gaida vēlā pēcpusdienā plānoto statistikas datu publikāciju.

Vakar pēc tam ,kad pāris kārtējo reizi bija sasniedzis jaunu zemāko punktu – 1.3585, “eiro buļļi” atkal centā salauzt negatīvo trendu. Tam daļēji palīdzēja zemā aktivitāte, par cik daudzās Eiropas valstīs ceturtdien tirgi nestrādāja kristīgo svētku dēļ. ECB pārstāvji turpināja izdarīt verbālu spiedienu uz eiro, ar ko būtībā atturēja pāri no kaut cik manāmas korekcijas uz augšu. Tā, piemēram, kārtējais pāra kāpuma mēģinājums tika neitralizēts pēc Spānijas bankas priekšsēdētāja Luisa Marijas Lindes uzstāšanās. Spānijas CB vadītājs tirgus dalībniekiem atgādināja, ka ekonomiskā izaugsme Eiropā izskatās diezgan ievainojama un nestabila un inflāciju turpina iegrožot reģiona zemais pieprasījuma līmenis.

ASV valūtas vājums izskaidrojams ar ar IKP rādītāju, kura apjoms pēc 1. ceturkšņa rezultātiem krities par 1%. taču kopējais negatīvais noskaņojums tika neitralizēts ar bezdarba datiem: nedēļas laikā pirmreizējie pabalsta pieprasījumi samazinājušies līdz 300 tūkstošiem, kas pārsniedza tirgus prognozes.

Piektdien ASV sesijas piesātinātība ar svarīgām publikācijām, visdrīzāk, ļaus eiro/dolāra pārim noformēt galīgos pagrieziena signālus. Iznāks ASV dati par personīgajiem izdevumiem un ienākumiem, Čikāgas menedžeru asociācijas darījumu aktivitātes indeksa rādītājs un Mičiganas Universitātes aprēķinātais patērētāju noskaņojuma indeksa galīgais rādītājs. Tirgus reakcija uz šīm publikācijām noteikti izveidos skaidrus tirdzniecības signālus. Šie signāli, savukārt, pēc analītiķu uzskatiem, var norādīt uz agresīvu eiro pirkšanas pozīciju atvēršanas iespējām.

, ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv