Dolārs stabils, tirgi koncentrējas uz FRS sanāksmi

Treideri.lv | 27. oktobris 2015 16:12
Dolārs stabils, tirgi koncentrējas uz FRS sanāksmi

Otrdien dolārs ir stabils attiecībā pret pārējām valūtām, par cik investori koncentrē uzmanību uz gaidāmo Federālās Rezervju Sistēmas sanāksmi, kurā tiks lemts par tālāko monetārās politikas kursu. Jāņem vērā, ka pirmdien tika publicēti vāji ASV mājokļu tirgus dati, kas strauji mazināja dolāra pieprasījumu.

Dolārs krities attiecībā pret jēnu, USD/JPY pāris krities līdz 120.33.

Pieprasījums pēc dolāra joprojām ir zem spiediena pēc pirmdienas datu iznākšanas, kas atklāja, ka ASV jauno mājokļu tirgus pārdošanas apjomi no augusta pārskatītā 529 000 rādītāja pagājušajā mēnesī sarukuši par 11.5% līdz 468 000 vienībām. Analītiķi septembrī prognozēja 0.4% kritumu līdz 550 000.

Šie neiepriecinošie dati pastiprināja uzskatus, ka Federālā Rezervju Sistēma atteiksies no procentu likmju paaugstināšanas līdz 2016. gadam. Investori noskaņojušies uz bankas paziņojumu attiecībā uz procentu likmi, lai iegūtu svaigas norādes par iespējamajiem pirmās procentu likmes paaugstināšanas termiņiem.

EUR/USD pāris stabili nedaudz krities – līdz 1.1040.

Noskaņojums attiecībā uz vienoto valūtu joprojām ir negatīvs pēc tam, kad Eiropas Centrālās Bankas prezidenta Mario Dargi lika saprast, ka papildus ekonomikas stimuli, visdrīzāk, gaidāmi vēl šogad.

Dolārs nedaudz pakāpies arī pret mārciņu un Šveices franku, tādējādi GBP/USD pāris šobrīd tirgojas uz 1.5315, savukārt USD/CHF pakāpies līdz 0.9844.

Mārciņa kritās pēc Lielbritānijas nacionālās statistikas pārvaldes paziņojuma, ka IKP trešajā ceturksnī pieaudzis par 0.5%, neattaisnojot 0.6% izaugsmes prognozes. Lielbritānijas ekonomika iepriekšējo trīs mēnešu laikā uzrādīja 0.7% pieaugumu. Līdz ar to gada izteiksmē Lielbritānijas IKP 3. cet. pieaudzis par 2.3%, kas izrādījies zemāk par prognozētajiem 2.4%. 2. cet. Tieši šādu izaugsmi gada izteiksmē Lielbritānijas ekonomika demonstrēja 2. ceturksnī.

USD indekss, kas atspoguļo dolāra spēku attiecībā pret sešu galveno konkurentu valūtu grozu, joprojām turas 96.86 līmenī, kas ir netālu no piektdien uzrādītā divu mēnešu augstākā līmeņa – 97.30.

 

Treideri.lv

, , , , , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv