Dolārs prognozēja vājus datus, korekcija var turpināties

Treideri.lv | 26. septembris 2017 16:54
Iesaki:
Dolārs prognozēja vājus datus, korekcija var turpināties

ASV statistikas dati, konkrētāk mājokļu tirgus pārdošanas datu un patērētāju uzticības indeksa atskaites, neattaisnoja prognozes, taču dolāra reakcija uz pagaidām izskatās ļoti ierobežota. Amerikāņu valūta šodien izjūt pastiprinātu pieprasījumu pārī ar eiro, un briestošās izmaiņas tehniskajā ainā liecina par labu dolāra kāpumam tuvākajā laikā.

No šī gada aprīļa veidotā trenda līnijas izsišana, kā arī galvas un plecu formēšana dienu grafikā liecina par fokusa nobīdi uz 1.1679/62 (23.6% korekcijas līmenis no 2016. gada decembrī sāktā kāpuma, kā arī 17. augusta minimums) un 1.1600 (pagrieziena figūras mērķis), pie tam arī obligāciju tirgus liecina par labu korekcijai.

Forex valutu grafiks EURUSD

Pēdējos mēnešos mājokļu tirgus dzīvoja cerībā, ka ECB izziņos kvantitatīvās stimulēšanas programmas pakāpenisku apturēšanu, un eiro uz šī fona būtiski pakāpās. Taču EUR/USD rallijs noritēja apstākļos, kad likmju diferenciālis, kaut arī lēni un saraustīti, tomēr nobīdījās par labu dolāram. Pēdējās dienās šis process noritēja daudz aktīvāk, un eiro kurss pret dolāru sāka izskatīties nedaudz par augstu attiecībā pret līmeņiem, kuri bija attaisnoti no likmju starpības viedokļa.

, , , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv