Dolārs, pēc vājajiem datiem, koriģējas

Treideri.lv | 31. augusts 2016 19:37
Dolārs, pēc vājajiem datiem, koriģējas

Dolārs dienas laikā turpināja radīt spiedienu uz konkurentiem līdz brīdim, kad iznāca pirmie negatīvie dati, kas rada šaubas attiecībā uz iespējamās spēcīgās bezdarba atskaites publikāciju piektdien.

Čikāgas iepirkumu menedžeru indekss no jūlija 55.8 punktiem augustā negaidīti krities līdz 51.5 punktiem, prognozēto 54 punktu vietā. Šis indekss ir nacionālā ISM indeksa apsteidzošais indikators, tas, savukārt, var signalizēt par nodarbinātības atdzišanu augustā.

Bez tam, parakstīto mājokļu pārdošanas līgumu indekss ASV jūlijā pieaudzis par 1.3% mēneša izteiksmē salīdzinot ar 0.7% prognozi, taču jūnija dati tika koriģēti no 0.2% pieauguma uz -0.8%.

Neskatoties uz to, amerikāņu valūtas kurss pret pasaules nozīmīgāko valūtu grozu kopš mēneša sākuma pieaudzis par aptuveni 0.5%. Pozitīva dinamika vērojama pirmo reizi kopš maija. Iepriekš dolāram atbalstu sniedza nozaru organizācijas ADP Employer atskaite, kas publicēta trešdien, liecināja par darba vietu pieaugumu augustā ASV par 177 tūkstošiem. Jūlija izaugsmes tempi tika pārskatīti no 179 uz 194 tūkstošiem. Tagad tirgus gaida oficiālos datus, kurus piektdien publicēs ASV Nodarbinātības ministrija. Pēc analītiķu vērtējuma, darba vietu skaits ASV augustā pieaudzis par 184 tūkstošiem, tas pēc 255 tūkstošu pieauguma jūlijā, savukārt bezdarba līmenis no 4.9% mēnesi iepriekš varētu būt krities līdz 4.8%.

Bez tam, Bostonas FRB vadītājs Ēriks Rozengrens, uzstājoties Pekinā, norādījis, ka ASV tuvojas absolūtas nodarbinātības līmenim un mērķa inflācijas līmenim 2% apmērā. Šādā situācijā likmju turēšana zemā līmenī, Rozengrena vārdiem “var radīt papildus disbalansu, kas draud ar negatīvām sekām nākotnē”. Atgādinām, ka Rozengrenam Federālajā atvērtā tirgus komitejā (FOMC) ir balstiesības.

Bāzes procentu likmes fjūčeru kotācijas liecina par 34% iespēju, ka FRS likmi varētu paaugstināt septembra sanāksmē, liecina CME Group dati.

Forex valutu grafiks EURUSD H1

, , , , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv