Dolārs nepārdzīvos Bernija Sandersa uzvaru, un zelta cena strauji pieaugs

Treideri.lv | 30. janvāris 2020 14:35
Dolārs nepārdzīvos Bernija Sandersa uzvaru, un zelta cena strauji pieaugs

Bernija Sandersa uzvara būs ekonomiska katastrofa ASV un dolāram, bet ne zeltam, pārliecināts Pīters Šifs, kurš pazīstams ar precīzām 2008. gada krīzes prognozēm. Savu ārkārtīgi negatīvo prognožu dēļ attiecībā uz ASV dolāru un ekonomiku viņš pazīstams ar iesauku “Dr. Pastarā diena”.

Pēdējā laikā Bernijs Sanderss nostiprinājis savas pozīcijas cīņā par ASV prezidenta amatu un tagad no Džo Baidena atpaliek tikai par 3%. Turklāt salīdzinot ar Donaldu Trampu viņš ir vadībā ar 48% pret 42%. Tādi ir Fox News pēdējās aptaujas rezultāti.

Bernija Sandersa uzvara būs ekonomiska katastrofa ASV, bet zelta cena pieaugs, intervijā Fox Business prognozē slavenais pesimists un zelta cienītājs Pīters Šifs.

“Ja Sanderss 2020. gadā kļūs par prezidentu, zelta cena jau nākamajā dienā ievērojami pārsniegs 2000 dolārus”, – uzskata eksperts. “Turklāt līdz 2000 dolāru atzīmei tā var pieaugt arī pirms vēlēšanām, ja tirgus uzskatīs, ka Sandersa uzvaras varbūtība ir pietiekami augsta”.

Bernija Sandersa ievēlēšana par ASV prezidentu nozīmēs budžeta deficīta pieaugumu un aktīvāku FRS naudas drukāšanu, jo savādāk finansēt visus Sandersa kunga projektus neizdosies, skaidro Pīters Šifs. Pēc viņa teiktā, 2020. finanšu gadā ASV federālā budžeta deficīts pārsniegs 1 triljona dolāru atzīmi. Valsts vēsturē tas noticis vien četras reizes, un visi šie gadījumi notika īsi pirms 2008. gada pasaules krīzes.

“Republikāņi neiebildīs pret deficītu pieaugumu tāpat, kā viņi neprotestē pret to šobrīd, Trampa prezidentūras laikā, kurš apgalvo, ka ASV ekonomika ir stipra kā nekad”, – skaidro eksperts.

Tā dēļ dolārs zaudēs savu rezervju valūtas statusu, savukārt amerikāņi kļūs stipri nabagāki, prognozē Šifa kungs.

, , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv