Dolārs krīt pret eiro un jēnu, reaģējot uz FRS vadītājas paziņojumiem

Treideri.lv | 18. jūnijs 2015 09:39
Dolārs krīt pret eiro un jēnu, reaģējot uz FRS vadītājas paziņojumiem

Ceturtdien, 18. jūnijā, Āzijas sesijas laikā ASV dolārs kritās pret eiro un Japānas jēnu, par cik dolāra “vēršiem” vilties lika FRS vadītājas Dženetas Jellenas paziņotās ieturētās un pakāpeniskās bāzes procentu likmju paaugstināšanas perspektīvas, ziņo aģentūra Bloomberg.

Tajā pat laikā investori izvērtē Grieķijas un starptautisko kreditoru pārrunu jaunās kārtas perspektīvas Eirozonas finanšu ministru sanāksmē ceturtdien un piektdien.

FRS joprojām plāno šogad pariet pie procentu likmju paaugstināšanas. Taču Dž. Jellena atkal atkārtoja, ka, pirms spert pirmo soli, viņa un viņas kolēģi vēlētos redzēt drošākus apstiprinājumus ekonomikas atlabšanai.

Jūnija sanāksmes rezultātā FRS likme, kā jau tika prognozēts, tika saglabāta diapazonā no nulles līdz 0.25%.

Mēs joprojām ticam, ka septembris ir pirmais iespējamais mēnesis likmju paaugstināšanai, par cik tieši tad būs nākošā Dženetas Jellenas preses konference. Par cik FRS tā tiecas uz caurspīdīgumu, tā nevēlēsies paaugstināt likmes bez jebkādiem paskaidrojumiem”,

– uzskata Šons Linčs no Wells Fargo Investment Institute.

Tajā pat laikā treideri saskata vien 22% iespēju, ka FRS likmi varētu paaugstināt septembrī un iespēja, ka tas notiks jūlija tiek vērtēta ar 0%, tā liecina biržas operatora CME Group instrumenta FedWatch rādītāji. Tikmēr iespēja, ka likme tiks paaugstināta līdz 2015. gada beigām tiek vērtēta ar 62%.

 

Avots: Investing.com

, , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv