Dolārs ar ASV statistikas datiem cenšas attīstīt korekciju

Treideri.lv | 4. augusts 2017 15:51
Iesaki:
Dolārs ar ASV statistikas datiem cenšas attīstīt korekciju

ASV darba tirgus atskaite izrādījās diezgan laba – nodarbinātības dati pārsniedza prognozes, bezdarbs izrādījies zemāks, savukārt darba algu pieauguma tempa rādītājs gada izteiksmē palicis iepriekšējā mēneša līmenī.

Pozitīvāki izskatījās arī tirdzniecības bilances deficīta rādītāji, līdz ar to pozitīva dolāra reakcija šķiet pilnībā likumsakarīga, kaut arī vēršu panākumiem pagaidām ir salīdzinoši ieturēts raksturs – eiro kurss pret dolāru zaudējis vien aptuveni 40 punktus.

Centieni attīstīt kritumu turpina atdurties pret 1.1825/20 un vēršu trends kopumā izskatās diezgan pārliecinošs, taču dīleri brīdina par korekcijas riskiem īstermiņa perspektīvā. Šodienas ASV ekonomiskie dati paši par sevi nav iemesls noskaņojuma maiņai, taču var tikt uztverti kā attaisnojums peļņas fiksācijai pirms nedēļas nogales, vēl jo vairāk, eiro rallijam pēdējā laikā bija diezgan agresīvs raksturs. 1.1820 atbalsta izsišana pavērtu ceļu tālāk līdz 1.1780/70, bet tālāk –  1.1720/1.1680 un korekcijas mērogs parādīs, cik spēcīgs ir EUR/USD vēršu noskaņojums.

Forex valutu grafiks EURUSD

, , , , , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv