Dolāra pieaugums pret jenu diez vai turpināsies

Treideri.lv | 1. jūlijs 2019 14:34
Dolāra pieaugums pret jenu diez vai turpināsies

Eksperti uzskata, ka FRS politikas vājināšana, ASV statistikas datu pasliktināšanās un japāņu investoru uzvedība, pie šī brīža kursa pārceļot investīcijas aiz valsts robežām, radīs ierobežojošu lomu.

Pēc Nissay Asset Management Corp domām, dolāra pieaugums, visdrīzāk, tiks ierobežots 108.50 līmenī. ASV un Ķīnas tirdzniecības pamiera izraisītā noskaņojuma uzlabošanās attiecībā uz augsta riska aktīvu iegādi nebūs ilga, un potenciāli maigāka monetārā politika no federālās Rezervju Sistēmas puses radīs spiedienu uz dolāru.

G20 rezultātu pozitīvā ietekme drīzumā zudīs, jo saglabājas daudz neskaidrību. Turklāt daudzi tirgus dalībnieki izliek offerus virs 108.50, norāda Tokijas aktīvu pārvaldīšanas kompānijas investīciju plānošanas nodaļas galvenais analītiķis Tošija Macunami.

Spiediens uz dolāra/jenas pāri saglabāsies, jo pasaules tirdzniecībā saglabājošās nenoteiktības dēļ kompānijas var pieturēt investīcijas mājās. Valūtu pāra pieaugumu ierobežos arī tas, ka ASV ekonomika zaudē impulsu, pieaug inflācijas atslābuma pazīmes.

ASV akciju indeksi pieauguši reaģējot uz spekulācijām par iespējamo FRS politikas mīkstināšanu, taču fundamentālie rādītāji nav pietiekoši spēcīgi, lai šāds pieaugums būtu stabils. Dolārs, akciju tirgus pieauguma gadījumā pēc tam, kad FRS tiešām pazeminās likmes, var uz neilgu laiku pieaugt līdz 109 jenām.

USD/JPY var noslīdēt līdz 105, taču turpmāku lejupslīdi ierobežos japāņu investoru pirkšanas darījumi, jo tie plāno investīcijas sūtīt aiz robežām.

Resona Holdings atbalsta šo viedokli. ASV-Ķīnas samita rezultāti ir pozitīvi USD/JPY pārim, un riska noskaņojums stimulē pirkšanu pārī un citos riska aktīvos, piemēram akcijās, norāda kompānijas galvenais stratēģis Tokijā Sinsuke Kadzita. Taču dolāra pieaugums diez vai būs noturīgs. Uzmanība novirzās uz ASV nodarbinātības rādītājiem (NFP) un FRS procentu likmju pazemināšanas prognozēm, kas var ierobežot USD/JPY atlēcienu. Pāris šonedēļ visdrīzāk turēsies 107.70–109.20 diapazonā, uzskata eksperts.

, , , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv