Deflācijas spiedienam ASV jāpieaug

Treideri.lv | 20. janvāris 2016 15:30
Deflācijas spiedienam ASV jāpieaug

Swissquote eksperti uzskata, ka FRS uzmanīgi sekos līdzi decembra inflācijas, kas tiks publicēti šodien. Patiesībā  nesenie dati izraisa bažas, jo īpaši mazumtirdzniecības apjomi pagājušajā nedēļā, kas decembrī sarukuši par 0.1% mēneša izteiksmē un vien par 2.1% pieauguši 2015. gadā kopumā, kas kļuvis par vājāko rādītāju kopš 2009.

Pagājušajā gadā vainoja ziemu, taču šī gada ziemas sezonu par tik zemiem mazumtirdzniecības apjomiem vainot nedrīkst, par cik augstāka temperatūra parasti veicina pārdošanas pieaugumu. Rezultātā tirgi līdz 24% samazina FRS procentu likmes paaugstināšanas iespēju martā.

Apstākļi kopumā, ieskaitot naftas cenu kritumu un Ķīnas ekonomikas atdzišanu, iespējams, turpinās ietekmēt datus. Šodien tiek publicēts CPI , kura vidējā prognoze ir 0.8% gada izteiksmē. taču Swissquote eksperti ir pārliecināti, ka deflācijas spiediens drīzāk pieaugs, jo īpaši tāpēc, ka eksperti prognozē ieguves pieaugumu valstīs, kuru ienākumi lielā mērā atkarīgi no izejvielu eksporta, lai uzturētu savu IKP. Tas radīs deflācijas spiedienu uz ASV ekonomiku. Eksperti uzskata, ka dolārs šodien, iespējams kāps pēc datu publikācijas un iespējamais līmenis ir 1.1000.

 

Treideri.lv

, , , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv