Danske Bank: vispirms EUR/USD nedaudz kritīsies, bet pēc gada sasniegs $1.12

Treideri.lv | 17. janvāris 2017 15:57
Danske Bank: vispirms EUR/USD nedaudz kritīsies, bet pēc gada sasniegs $1.12

Pēdējās pāris nedēļas eiro/dolāra kurss audzis. Tam par iemeslu ir ASV un Eiropas obligāciju ienesīguma diferenciāļa samazinājums, kas, savukārt, ir ASV dolāra kursa krituma pret Ķīnas juaņu, rezultāts.

Bez tam, ir novērojama zināma pēcvēlēšanu eiforijas apdzišana un amerikāņu obligāciju nominālā ienesīguma kritums, kas saistīts ar nenoteiktību attiecībā uz jaunā ASV prezidenta rīcību pēc viņa inaugurācijas.

Īstermiņa perspektīvā Danske Bank prognozē ienesīguma diferenciāļu pieauguma atjaunošanos par labu amerikāņu valūtai, savukārt EUR/USD prognozes vienam un trim mēnešiem ir attiecīgi $1.04 (iepriekš $1.02) un $1.05 (iepriekš $1.04).

Ilgāka termiņa perspektīvā banka saglabā viedokli, ka vienotās valūtas nepietiekošais novērtējums un tekošā konta lielais proficīts par labu Eirozonai veicinās pāra kāpumu. Bez tam, FRS var sākt satraukties par dārgā dolāra problēmu, kas var palēnināt likmju paaugstināšanas tempus ASV. Bankas prognozes eiro/dolāra pārim 6 un 12 mēnešiem ir attiecīgi $1.08 un $1.12.

Forex valutu grafiks EURUSD

, , , , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv