Commerzbank – pieaugošā volatilitāte ir labvēlīga eiro valūtai

Treideri.lv | 26. februāris 2020 18:48
Commerzbank – pieaugošā volatilitāte ir labvēlīga eiro valūtai

Paaugstināta nepatika pret risku, ko izraisījusi koronavīrusa izplatības ārpus Ķīnas robežām izraisītais volatilitātes pieaugums, kas savukārt sniedz atbalstu eiro valūtai, norāda Commerzbank.

Pēc Commerzbank analītiķa Ulriha Leihtmana teiktā, zema volatilitāte jau kopš janvāra rada spiedienu uz eiro dēļ tā izmantošanas carry-trade darījumos, kur investors aizņemas zema ienesīguma valūtu, lai par to iegādātos augstāka ienesīguma un riska aktīvus. Taču eiro nedaudz atguvies uz volatilitātes pieauguma fona (volatilitātes pieaugums nivelē ienākumus no procentu likmju starpības nelabvēlīga valūtu kursu izmaiņu gadījumā).

“Šajos diezgan ekstrēmajos riska periodos pietiek, lai eiro būtu otrās klases patvērums un pārspētu augsta ienesīguma valūtas”, – skaidro Leihtmans.

Šobrīd eiro atbalstu sniedz 50 perioda vidējais slīdošais 30 minūšu grafikā, ziņo Dow Jones. No tehniskā viedokļa, 14 RSI atrodas pirkšanas apgabalā starp 50 un 70, apstiprinot pozitīvo noskaņojumu.

Kamēr saglabājas $1.0860 horizontālais atbalsts, gaidāms turpmāks kāpums līdz horizontālajam pretestības līmenim 1.0910, bet pēc tam līdz horizontālajai pretestībai 1.0925.

Šo vēršu noskaņojumu neitralizēs tikai izrāviens zem horizontālā atbalsta 1.0860 dolāru līmenī, un veicinās negatīvu spiedienu ceļā uz horizontālo atbalstu 1.0845 un pat līdz 25. februāra minimumiem 1.0830, uzskata kompānija Trading Central, kas Dow Jones veic tehnisko analīzi.

, , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv