Citigroup iesaka nevilcināties un pirkt naftu

Treideri.lv | 12. jūlijs 2018 19:54
Citigroup iesaka nevilcināties un pirkt naftu

Naftas tirgū šodien pieklusums – tirgus dalībnieki attopas pēc vakardienas cenu krituma par vairāk kā 7%, un Citigroup stratēģi iesaka izmantot situāciju un ieņemt garās pozīcijas.

Bankā uzskata, ka trešdienas izpārdošanas bija pārāk lielas aizraušanās ar tirdzniecības automatizāciju sekas, un izskatās pārspīlētas, ja ņem vērā ziņas, kas kļuva par sākotnējo garo pozīciju samazināšanas katalizatoru. Citigroup vērš uzmanību uz to, ka forsmažora noņemšana Lībijas ostās nenozīmē galīgu situācijas atrisinājumu, tāpat jāņem vērā infrastruktūrai nodarītie zaudējumi. Tikmēr Saūda Arābijā ieguves pieaugums notiek nedaudz straujāk, nekā tika prognozēts, taču kopā tas arī viss.

Citigroup norāda, ka fundamentālajos faktoros būtiskas izmaiņas nav notikušas, turklāt progress ASV un Ķīnas tirdzniecības pārrunās ātri var novērst jebkuras bažas attiecībā uz pieprasījuma perspektīvām. Tāpat bankas stratēģi iesaka tirgus dalībniekiem atcerēties viesuļvētru sezonu ASV, kas tuvākajās nedēļās var negatīvi atspoguļoties amerikāņu naftas eksportā. Citigroup saglabā Brent markas prognozi trešajam ceturksnim $78 līmenī un 4. cet. – $79.

, ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv