Admiral Markets

CIBC aicina eiro pircējus būt pacietīgiem

Treideri.lv | 18. oktobris 2018 13:14
CIBC aicina eiro pircējus būt pacietīgiem

Eiro kursam vajadzētu pieaugt, kad ECB sāks gatavoties likmju paaugstināšanai nākošgad, taču centrālā banka diez vai ķersies pie politikas normalizācijas, kamēr tirgus nebūs pieradis pie kvantitatīvās stimulēšanas beigām un patēriņa cenu bāzes indekss nepieaugs.

Šādu viedokli CIBC izsūtījuši saziņā ar klientiem. ECB politika nodrošinās būtisku likviditātes samazinājumu, kam vajadzētu veicināt eiro finanšu plūsmas uzturēšanu.

Banka saviem klientiem iesaka atvērt īso pozīciju EUR/SEK pārī, kad cena šķērsos 10.28, un papildināt pozīciju cenai caursitot 10.20 atzīmi. Tāpat tiek ieteikta EUR/NOK pāra īsā pozīcija cenai dodoties zem 9.38. neskatoties uz to visu, eksperti atzīst, ka EUR/USD pāris, visdrīzāk, pagaidām turpinās kritumu.

Tas turpināsies kamēr ECB nesāks paaugstināt procentu likmes. Iemesli, kāpēc pāris turpinās kritumu, ietver sekojošus faktorus.

Itālijas budžeta projekts, iespējams, nākošnedēļ tiks noraidīts, savukārt “kopējais” (ar ES normatīviem) budžets diez vai līdz decembrim gūs atbalstu Itālijas parlamentā.

Iespēja, ka Angelas Merkeles un viņas partijas vājais atbalsta rezultāts gaidāmajās vēlēšanās spējīgs iedzīt eiro aizsardzības pozīcijās.

ECB kvantitatīvās mīkstināšanas programma (QE) beidzas janvārī, un CIBC ir aizdomas, ka ECB ir nobažījusies par likviditātes samazinājuma sekām un ietekmi uz aktīviem.

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv