CFTC sodījusi bināro opciju brokeri par 6.5 miljoniem ASV dolāru

Treideri.lv | 23. marts 2017 08:39
Iesaki:
CFTC sodījusi bināro opciju brokeri par 6.5 miljoniem ASV dolāru

ASV preču nākotnes līgumu tirdzniecības komisija (CFTC) pasludinājusi lēmumu attiecībā uz Nīlu Pekeru un viņa kompāniju Vision Financial Partners LLC, atzīstot viņu par vainīgu nelikumīgu pakalpojumu sniegšanā un tirdzniecības noteikumu pārkāpšanā ārpusbiržas bināro opciju segmentā. Tā teikts regulatora oficiālajā ziņojumā.

Vision Financial Partners un Pekera krāpnieciskās darbības izmeklēšanu komisija uzsāka jau 2016. gada 16. februārī un lūk ir paziņots CFTC lēmums, atbilstoši kuram gan kompānijai, gan pašam Pekeram uzņēmējdarbība regulatora jurisdikcijā uz visiem laikiem ir aizliegta. Bez tam, Pekeram piespriesta arī soda nauda kopsummā vairāk kā $6.5 miljonu apmērā.

Lēmumā, galvenokārt, atrunātas brokera krāpnieciskās darbības rezultātā investoriem nodarīto zaudējumu atmaksas prasības. Šī kompensācija tika aprēķināta 2.777.130 ASV dolāru apmērā. Bez tam, kompānijai nāksies samaksāt arī administratīvo sodu 3.75 miljonu dolāru apmērā.

Pēc CFTC informācijas, Pekers un Vision Financial Partners 120 klientiem ASV un Kanādā izkrāpuši gandrīz 3 miljonus ASV dolāru, piedāvājot tiem savus pakalpojumus ārpusbiržas bināro opciju tirdzniecībā. Brokeris klientiem sniedzis apzināti nepatiesu un maldinošu informāciju, tajā skaitā datus par savu reģistrācijas statusu un pieredzi tirdzniecībā. Vision Financial Partners slēpa faktu, ka savu darbību veica ar nereģistrētu ārvalstu un ofšoru kompāniju starpniecību.

Un visbeidzot, tā vietā, lai klientu uzdevumā realizētu bināro opciju tirdzniecību, Vision Financial Partners un Pekers piesavinājušies līdzekļus no klientu depozītiem vairāk kā 2 miljonu ASV dolāru apmērā, izmantojot tos personiskām vajadzībām. Attiecīgi, tagad šī summa ir jāatmaksā cietušajiem.

, , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv