Britu regulators notvēris krāpnieku

Treideri.lv | 2. maijs 2017 08:02
Britu regulators notvēris krāpnieku

Lielbritānijas finanšu regulācijas un uzraudzības pārvalde (FCA) atmaskojusi kārtējo neregulēto Forex brokeri. Šoreiz pieķerts StrattonFX, kas apgalvo, ka tam it kā esot britu adrese.

Brokeris izmanto viltus adresi Londonā, apgalvojot, ka tās operators ir kompānija, kas bāzēta Sentvinsentā Grenadīnās. Kompānija Stramax Ltd. uzsver arī to, ka tās interneta vietne un domēns reģistrēti 2015. gada septembrī. Domēna reģistrācijas termiņš beidzas šī gada septembrī.

Lielbritānija regulētajai Stratton Street Capital nav nekāda sakara ar StrattonFX, neskatoties uz to, ka krāpnieka brokera pārstāvji apgalvo pretējo. Atšķirībā no StrattonFX, Straton Street Capital tiešām pieder fiziska adrese Londonā. Šī kompānija tika dibināta 2000. gadā un koncentrējas uz fiksēta ieņēmuma tirgiem.

Nedaudz vairāk kā pirms mēneša britu regulators publicēja brīdinājumu attiecībā uz nelicenzētu kompāniju, kas darbojas ar nosaukumu Prime FX Ltd un bez attiecīgās regulatora atļaujas piedāvā Lielbritānijas iedzīvotājiem savus pakalpojumus un produktus.

Atgādinām, ka atbilstoši britu likumdošanai, praktiski visām kompānijām un fiziskām personām, kas piedāvā vai pārdod finanšu pakalpojumus vai produktus Apvienotās Karalistes teritorijā, jābūt FCA licencei.

, , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv