Britu kriptovalūtu birža sāk Ethereum nākotnes līgumu tirdzniecību

Treideri.lv | 11. maijs 2018 19:26
Britu kriptovalūtu birža sāk Ethereum nākotnes līgumu tirdzniecību

Uzskatāt Ethereum par uzpūstu? Paskatīsimies, ko teiksiet šīs dienas beigās, kad tas iegūs regulēta produkta statusu.

Britu birža CryptoFacilities, kuras darbību licencē Lielbritānijas finanšu regulēšanas un uzraudzības pārvalde (FCA), jau 2015. gadā uzsāka Bitcoin nākotnes līgumu tirdzniecību. 2016. gadā kompānijas produktu līnija tika papildināta ar XRP nākotnes līgumiem, savukārt šodien 18.00 pēc Austrumeiropas laika tika dots starts Ethereum nākotnes līgumiem.

Šobrīd šādi lielie biržu operatori, kā CME Group un Cboe, sākuši iekļaut kriptovalūtu nākotnes līgumus tirdzniecības instrumentu sarakstā, kas apliecina arvien lielāko kriptovalūtu briedumu, uzskata CryptoFacilities dibinātājs un CEO Timo Šlefers.

“Pagājušajā gadā Bitcoin veica garu ceļu, nobriestot un kļūstot par finanšu aktīvu nākotnes līgumu tirgos. Šogad š o pašu ceļu gājis Ethereum”, – norādījis Šlefers.

Crypto Facilities ieviesto Ethereum nākotnes līgumu likviditātes piegādātājs būs Čikāgas kompānija Akuna Capital, kuras vadība ir pārliecināta, ka šis produkts ir ļoti pieprasīts un aizpildīs tukšo nišu tirgū.

“Šīs valūtas pievienošana nākotnes līgumu klāstam ļaus kriptovalūtu treideriem spēlēt gan uz ETH cenu kāpumu, gan – kritumu, kas kļūs par vēl vienu milzīgu soli kripto-aktīvu klases attīstībā”, – komentējot šī jaunā investīciju instrumenta parādīšanos, pārliecību pauž Akuna Capital ciparu aktīvu nodaļas vadītājs Tobijs Alens.

Vēl martā blokķēžu iesācējuzņēmums ConsenSys paziņoja par partnerību ar TrueDigital Ethereum mērķa referenta indeksa kursa radīšanai ar turpmāku iespējamu savu nākotnes līgumu izstrādes perspektīvu. Kaut gan šodien ether kurss nokrities zem 700 dolāru atzīmes, tas joprojām ir daudz augstāks par pagājušā gada līmeņiem. Valūta joprojām ir uz viļņa, neskatoties uz nenoteiktību tās regulācijā – dažās jurisdikcijās to var pielīdzināt vērtspapīriem.

Acīmredzot cenšoties nodrošināties sājā sakarā, Šlefers situāciju komentē sekojoši: “Vai ether ir vērtspapīrs vai nav – tas ir jautājums, kuru katrai jurisdikcijai jārisina pašai. Crypto Facilities tikai piedāvā platformu atvasinājumu tirdzniecībai, kas atbilst visām tai uzrādītājām regulatoru prasībām”.

, , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv