Braiens Kellijs: Bitcoin ir par 50% nenovērtēts

Treideri.lv | 18. februāris 2019 16:59
Braiens Kellijs: Bitcoin ir par 50% nenovērtēts

BK Capital Management vadītājs un populārais kriptovalūtu eksperts Braiens Kellijs (Brian Kelly) paudis viedokli, ka Bitcoin ir par 50% nenovērtēts.

Pēc Kellija domām, 2019. gads kriptovalūtām būs daudz veiksmīgāks, nekā 2018. Taču pirms to vērtība sāks pieaugt, pasaulē pirmās kriptovalūtas cena var noslīdēt līdz $1.5 tūkstošiem. Viņš norādījis, ka tirgus jau vairākkārt piedzīvojis līdzīgus kritumus.

“Es skatos uz Bitcoin cenu un varu teikt, ka mēs jau esam redzējuši trīs vai četrus šādus Bitcoin kāpuma un krituma ciklus. Ja skatāmies uz pēdējiem diviem, tad šobrīd mēs ejam pa to pašu ceļu un jau tuvojamies šāda krituma beigām. Taču Bitcoin kurss var veikt vēl vienu kritienu. Es nebrīnīšos, ja tas nokritīs līdz $1500”, – paziņojis Kellijs.

Kriptovalūtu entuziasts norādījis, ka pastāv vienlaicīgi vairāki negatīvās tendences beigu signāli. Piemēram, vairāki lieli un globāli spēlētāji sākuši izmantot Bitcoin kā alternatīvu savai pozīcijai zeltā un kā hedžēšanas veidu ieguldījumiem fiat valūtās. Investoriem tas ir ļoti būtiski.

Tāpat Kellijs paudis viedokli, ka diez vai ASV Biržu un vērtspapīru komisija (SEC) šogad apstiprinās Bitcoin-ETF – pārāk daudz problēmu vēl jāatrisina. Toties 2020. gadā gan tam jānotiek.

Iepriekš SEC komisāre Estere Pīrsa (Hester Peirce) paziņoja, ka nevajadzētu “aizturēt elpu” un gaidīt drīzu Bitcoin piesaistītu biržas investīciju fondu (ETF) apstiprināšanu, jo šis instruments “noteikti ir iespējams”, taču var parādīties ne tik drīz.

, ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

  1. ja?________

    Nu bāc kripto pašai par sevi nav vispār nekādas vērtības. Tai nav nekādas pievienotās vērtības un tā neko neražo…

  2. nezinu

    Teorētiski jā (vismaz Bitcoin), bet realitāte rādu ko citu, ka arī aktīvi, kuri tikai spēj saglabāt vērtību ir pieprasīti. Protams, vai par tādu kļūs Bitcoin, to vēl ir pāragri spriest. Bet teiksim, zelts, valsts vērtspapīri (kad tiem bija pat negatīvs ienesīgums) arī vairāk darbojas kā vērtības saglabātāji. Par tādu var kļūt arī Bitcoins. Katrā ziņā es nedomāju, ka kripto valūtas izzudīs, tajā pat laikā, lai tās sāktu plašāk izmantot – vēl tāls ceļš ejams.

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv