BNP Paribas: ko eiro un ASV dolāru darīt 2019. gadā?

Treideri.lv | 30. novembris 2018 17:04
BNP Paribas: ko eiro un ASV dolāru darīt 2019. gadā?

Bankā paziņotas galvenās tirdzniecības idejas nākamajam gadam, ņemot vērā sinhronizēto pasaules ekonomikas palēnināšanos.

ASV ekonomiskais cikls tuvojas savai augstākajai atzīmei, un pasaules ekonomikas lokomotīves palēnināšanās perspektīvas neatrisinātā strīda apstākļos ar Ķīnu, kuras ekonomika arī vairs neuzrāda iepriekšējos pozitīvos rādītājus, lielu optimismu nevieš.

Politikas normalizācijas cikla agrākas pabeigšanas iespēju jau praktiski atzinuši gan FRS, gan arī BNP Paribas  brīdina, ka ienesīguma kritums grauj pamatu zem dolāra pircēju kājām.

Bankā iesaka pārdot dolāru pret Japānas jenu (USDJPY) ar mērķi 100 un stop loss – 116, norādot, ka Japānas investoru līdzekļu aizplūšana no dolāra aktīviem, kā arī globālais riska apetītes kritums nodrošinās jenas kāpuma impulsu.

Vēl viena perspektīva tirdzniecības ideja Forex tirgū ar skatu uz 2019. gadu ir EURUSD pirkšana ar stopu uz 1.10 un 1.25 mērķi.

BNP Paribas uzskata, ka kapitāla aizplūšanas no Eirozonas palēnināšanās, kā arī tās ekonomikas atpalicības no ASV samazināšanās, un līdz ar to ienesīguma diferenciāļa samazināšanās tuvākajos mēnešos pircējiem nodrošinās labu atbalstu.

, , , , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv