BNP Paribas iesaka apsvērt eiro iegādi pret ASV dolāru

Treideri.lv | 19. jūlijs 2019 16:49
BNP Paribas iesaka apsvērt eiro iegādi pret ASV dolāru

Neskatoties uz ECB politikas mīkstināšanu, bankā saskata kursa pieauguma potenciālu.

BNP Paribas valūtu stratēģi atzīst, ka situācija Eiropas ekonomikā šķiet drūma un prasa Eiropas Centrālās Bankas reakciju, no kuras tiek gaidīta depozītu procentu likmju pazemināšana par 10 bāzes punktiem septembrī un vēl viens pazeminājums – arī par 10 b.p. – līdz šī gada beigām. Vēl jo vairāk, bankā prognozē arī kvantitatīvās stimulēšanas (QE) atsākšanu tuvāko mēnešu laikā.

Taču, neskatoties uz to, ka šādas prognozes ir pesimistiskākas, nekā vairumam tirgus dalībnieku, stratēģi EURUSD perspektīvas vērtē pozitīvi. BNP Paribas vērš uzmanību uz to, ka FRS politikas mīkstināšanas iespējas atbildot uz ekonomiskās izaugsmes tempu samazinājumu un ārējiem riskiem ir daudz nozīmīgākas, savukārt ASV likmju pazemināšanas efekts, ņemot vērā dolāra lomu pasaulē, būs jūtamāks.

Tirgus dalībnieku atšķirīgās prognozes attiecībā uz ECB likmēm BNP Paribas scenārijā rada spiediena riskus EURUSD tuvākajos mēnešos, taču bankas stratēģi neprognozē pārim būtiskus zaudējumus un uzskata, ka investoriem ir vērts apsvērt pirkšanas iespējas. BNP Paribas prognozē kursa pieaugumu līdz 1.18 trešajā ceturksnī un līdz 1.19 4. ceturksnī.

, , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv