Bitcoin Ziemassvētkus sagaidīs uz $10 000 atzīmes

Treideri.lv | 10. novembris 2017 15:44
Bitcoin Ziemassvētkus sagaidīs uz $10 000 atzīmes

Bitcoin burbulis pārvēršas vienkārši mānijā, kura līdz Ziemassvētkiem kriptovalūtu var uzdzīt līdz $10 000 atzīmei, kam sekos kārtējā apjomīgā korekcija.

Pēdējo nedēļu laikā vadošā ciparu valūta piedzīvojusi uzreiz vairākus pārbaudījumus. Viens no tiem bija “tehniskais tests” – vairāku psiholoģisko pretestības līmeņu ,$5 000, $6 000 un $7 000, pārvarēšana. Tas bija pozitīvs signāls investoriem, kuri tirgus impulsa virzienu nosaka pēc cenām un tirgus apjomiem. Vēl viens pārbaudījums bija Volstrīta, kas liecināja par lielo finanšu spēlētāju un biržu iesilšanu attiecībā uz bitcoin. Arī tas bija pozitīvs signāls investoriem, kuri vērtē tirgus fundamentālos faktorus – nozīmīgus notikumus, kuri potenciāli ir spējīgi pastiprināt ciparu valūtas pieprasījumu.

Trešais pārbaudījums ir “ķīniešu”, kas pārbaudīja tirgus spēju atgūties no tirdzniecības aizlieguma vienā no pasaules lielākajām digitālās valūtas biržām. Arī tas bitcoin valūtai ir pozitīvi, jo liecina par tās dzīvotspēju un spēju augt pat reaģējot uz šādas ietekmīgas valdības centieniem pazemināt tās kursu. Savukārt hardfork atcelšana likvidēja nenoteiktības un nervozitātes avotus, ko konstatēja kriptovalūtu tirgus.

Visi šie pozitīvie signāli atgrieza pieprasījumu pēc digitālās valūtas, kura pietuvojās “kritiskajam punktam”, Ziemassvētku līknes stadijai, kur pieprasījums veido kaskādes formu. Tas var kalpot par pamatu turpmākam kāpumam, jo uz doto brīdi tirgū piedāvājums ir nepietiekošs, lai apmierinātu pieaugošo pieprasījumu. Bez tam, sava loma ir ažiotāžai, kuru veicina augstās cenas, kas piesaista arvien vairāk investorus un dzen aktīva vērtību uz augšu. Un jo augstāk dodas bitcoin, jo apjomīgāka ir šī ažiotāža, un jo vairāk treideru un investoru ienāk tirgū.

Noteiktā posmā bitcoin pircēji pilnībā zaudēs realitātes izjūtu un pirks valūtu, cerot to pārdot vēl dārgāk. Tieši tādā veidā bitcoin burbulis pārvērtīsies par māniju, kura uzdzīs aktīva cenu līdz jauniem augstumiem. Iespējams, bitcoin operatīvi tiks galā ar $8 000 un $9 000 atzīmēm un līdz Ziemassvētkiem jau sasniegs $10 000, kam sekos vēl viena apjomīga korekcija. Taču svarīgi ir atcerēties, ka visas “mānijas” beidzas bēdīgi un sāpīgi ietekmē finanšu investorus, kuri pārāk vēlu pievienojušies ballītei.

, ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv