Bitcoin jaunais konkurents pārdzīvojis volatīlu diennakti un jau vieš lielas cerības

Treideri.lv | 2. augusts 2017 15:09
Iesaki:
Bitcoin jaunais konkurents pārdzīvojis volatīlu diennakti un jau vieš lielas cerības

Bitcoin Cash, jaunā ciparu valūtas versija, kas radusies nozares šķelšanās rezultātā, savā pirmajā tirdzniecības dienā strauji kritusies attiecībā pret bitcoin. Lai nostātos līdzās bitcoin, tai veicams garš ceļš, un šobrīd pievarēti tikai 15% no tā.

Šajā etapā vairums kripto-biržu un servisu bitcoin cash neatzīst un neatbalsta. Taču Ķīnas ViaBTC to tirgoja vēl pirms tās faktiskās parādīšanās. Šajā ziņā bitcoin cash tirgojās 9.8% līmenī no bitcoin vērtības, kas saskanēja ar vairuma treideru iepriekšējās dienās paustajām prognozēm. Jaunās valūtas maksimums bija 15% no bitcoin kursa. Pats bitcoin vakar tirgojās ap 2750 dolāriem, tašu šorīt kriptovalūta pārliecinoši pārvarēja 2800 atzīmi un strauji tuvojas 2900. Tikmēr Bitcoin cash vakar varēja iegādāties par 270 dolāriem. Taču, ja jūs to neizdarījāt, tad šodien jau nāksies šķirties no 436 dolāriem. Pēc virtuālā kriptovalūtu trekera coinmarketcap.com datiem, jaunās valūtas kapitalizācija pārsniegusi 7 miljardus dolāru, savukārt kopš sesijas sākuma kāpums sasniedzis 50%. Ja dienas rezultātā tās kurss būtiski nemainīsies, tā ieies visu kriptovalūtu līderu trijniekā (pirmajā vietā pats bicoin, otrajā – etheterum).

Jaunā bitcoin atvase sola lietotājiem ātrākus un lētākus pārskaitījumus salīdzinājumā ar priekšgājēju, kurai, neskatoties uz pārskaitījumu ātruma ierobežojumiem, izdevies iegūt neticamu popularitāti. Pagaidām grūti pateikt, cik veiksmīga un aktīva būs jaunā kriptovalūta. Sākotnēji radies juceklis ap simbolu. Daudzi izmantoja BCC, taču šo kodējumu jau aizņēmusi cita kriptovalūta – BitConnect. Dažos tirdzniecības laukumos bitcoin cash apzīmēts ar BHC. Šis projekts tika izziņots 22. jūlijā, atbildot uz nedēļu iepriekš panākto savā starpā konfliktējošo nozares grupējumu pretrunīgo kompromisu. Šis kompromiss tika uzskatīts par izeju no divus gadus ilgā strupceļa: puses nespēja vienoties, kādā veidā paplašināt tīkla caurlaides spēju. Piedāvātais risinājums apmierināja vairākumu, taču ne visus. Atstumto grupējums nolēma spert izmisuma soli, sašķeļot bitcoin pamatā esošo programmnodrošinājumu: radīt alternatīvu versiju un palaist to tīklā.

Tehniski palaist jaunu bitcoin versiju ir pietiekoši sarežģīti, tāpēc daudzas biržas atturas no pārsteidzīgiem soļiem, vismaz, kamēr nekļūs skaidrs, cik stabila ir jaunā valūta un, vai vispār tas viss ir to vērts. Brāļiem Vinklvosiem piederošā amerikāņu birža Gemini pirmdien apturēja kontu papildināšanu un līdzekļu izņemšanu. Ierobežojums būs spēkā bitcoin tīkls stabilizēsies. Pēc biržas vadības domām, tam vajadzētu notikt trešdien. Pārskaitījumus dolāros un ethereum šis ierobežojums neskar.

Arī Sanfrancisko izvietotā Coinbase paziņojusi, ka neatbalstīs bitcoin cash, kaut gan savu lēmumu var pārskatīt, ja jaunā valūta pārdzīvos pirmās dienas un pierādīs savu stabilitāti. Bitcoin cash nākotne būs atkarīga no tā, cik lietotāji atteiksies no klasiskā bitcoin par labu jaunajai valūtai. Tāpat tas atkarīgs no kriptovalūtas ieguvējiem (maineriem), kas apkalpo programmnodrošinājumu un apstiprina pārskaitījumus biržā, par to iegūstot jaunas valūtas vienības. Grūti pateikt, cik mainerus izdosies piesaistīt bitcoin cash. Sākotnēji, to noteikti nebūs daudz. Pirmais transakciju bloks jaunajā bitcoin cash reģistrā tika apstiprināts sešas stundas pēc tirdzniecības sākuma, tādējādi apstiprinot šķelšanos divu valūtu starpā.

bitcoin cash

, , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv