Bitcoin cena kritusies pēc kratīšanas Dienvidkorejas lielākajā kriptovalūtu biržā

Treideri.lv | 12. maijs 2018 10:46
Bitcoin cena kritusies pēc kratīšanas Dienvidkorejas lielākajā kriptovalūtu biržā

Piektdien kriptovalūtu kursi kritās, reaģējot uz paziņojumu par to, ka Dienvidkorejas varas iestādes veikušas kratīšanu valsts lielākajā kriptovalūtu biržā. Līdz ar to piektdienas cenu kritums pastiprināja nedēļas kopējo kriptovalūtu kursu lejupslīdi.

Bitfinex biržā vakar Bitcoin tirgojās ap 8602 ASV dolāru atzīmi, uzrādot kritumu par 7.9% diennaktī. Pagājušajā sestdienā Bitcoin cenas uzbruka 10 000 dolāru līmenim, sasniedzot $9990, taču šīs nedēļas laikā pēc tirgus kapitalizācijas pirmā kriptovalūta zaudēja 12.7%.

Pēc kapitalizācijas otra lielākā kriptovalūta – Ethereum piektdien zaudēja 10.2% un tirgojās ap $682.5. Nedēļas laikā Ethereum krities par 16.7%. Tikmēr pēc kapitalizācijas trešā kriptovalūta – Ripple piektdien zaudēja 13.2% un tirgojās ap $0.692. Nedēļas laikā tā zaudējusi 23.5% vērtības. Ceturtā pēc kapitalizācijas ir Bitcoin Cash, kas piektdien nokritās par 13.7% līdz $1419, tādējādi nedēļā kopumā zaudējot 19.5%.

Šajā nedēļā bija vērojama kriptovalūtu izpārdošana, ko veicināja virkne negatīvu komentāru no pasaules vadošo investoru puses. Piektdien jebkādas cerības atgūties tika zaudētas pēc paziņojuma, ka Dienvidkorejas prokuratūras darbinieki veikuši kratīšanu valsts lielākajā kriptovalūtu biržā Upbit.

Pēc ziņu aģentūras Yonhap informācijas, kratīšanas saistītas ar aizdomām par krāpniecību.

No pārējām ziņām, kas atspoguļo intereses mazināšanos par kriptovalūtām, vērts pieminēt Nvidia finanšu direktores Koletas Kresas (Colette Kress) paziņojumu par to, ka viņas kompānija prognozē mikroshēmu pieprasījuma samazināšanos no kriptovalūtu manieru puses.

Ceturtdien publicētajā atskaitē Nvidia paziņoja, ka tās ienākumi ceturksnī sasnieguši $3.2 miljardus, savukārt aptuveni 9% no šīs summas ($289 miljoni) nākuši no kriptovalūtu mainīgam domāto videokaršu pārdošanas.

Taču Kressa norāda, ka nākamajā ceturksnī kompānija prognozē šīs nodaļas ienākumu kritumu par 65% – līdz aptuveni $100 miljoniem.

, , , , , , , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv