Bēgšana no riska – USDJPY kurss sasniedz janvāra vidus minimumu

Treideri.lv | 3. jūnijs 2019 08:51
Bēgšana no riska – USDJPY kurss sasniedz janvāra vidus minimumu

Ja ASV ekonomiskie dati izrādīsies vāji, USDJPY šonedēļ var noslīdēt līdz 106.50.

Dolāra kurss attiecībā pret jenu pirmdienas Āzijas sesijā noslīdējis līdz janvāra vidus minimumiem. Tirdzniecības karu eskalācija liek investoriem uztraukties par konflikta negatīvo ietekmi uz pasaules ekonomiku, kas palielina investoru pieprasījumu pēc drošās zonas aktīviem.

Amerikāņu indeksu nākotnes līgumu vērtība sarūk. Analītiķi Tokijā uzskata, ka sākoties Eiropas tirdzniecības sesijai akciju tirgi turpinās negatīvo tendenci, tādējādi veicinot Japānas valūtas nostiprināšanos.

Kompānijas Ueda Harlow maržinālās tirdzniecības vadītājs Tokijā Tošija Jamauši uzsver, ka, tiklīdz kurss noslīdēs līdz 108 jenām par vienu ASV dolāru, pieaugs pieprasījums pēc dolāra no privāto investoru puses. Tas ierobežos turpmāku lejupslīdi līdz 107.50.

Taču ja amerikāņu statistika šonedēļ, ieskaitot ražošanas sektora uzņēmēju aktivitātes indeksu ISM, būs vāji, dolāra/jenas kurss sasniegs 106.50.

Arī ASV valūta kalpo kā patvērums, taču salīdzinājumā ar jenu tas šobrīd šķiet vieglāk ievainojams. Akciju tirgus lejupslīde var likt FRS pazemināt likmes.

Pirmdien dolāra/jenas pārī beidzas termiņš opcijām ar strike cenu 108.50 par kopējo summu 1.3 miljardi ASV dolāru.

, , , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv