Barclays pieļauj jenas atgriešanos pie gada maksimumiem

Treideri.lv | 25. jūnijs 2019 13:29
Barclays pieļauj jenas atgriešanos pie gada maksimumiem

Bankā uzskata, ka iespējamā ASV un Ķīnas pārrunu atsākšana jau ir iekļauta cenā.

Dolārs/jena ir pakļauta akciju kotāciju lejupslīdei, jo tirgi kļuvuši daudz jūtīgāki pret riska faktoriem pēc tam, kad tie lielā mērā izvērtējuši ASV un Ķīnas tirdzniecības pārrunu atjaunošanas iespējas.

“Līdz pagājušajai nedēļai akciju cenām atbalstu sniedza cerības uz FRS likmju pazemināšanu un optimisms attiecībā uz to, ka tirdzniecības pārrunas tiks atjaunotas, taču tagad šis efekts zūd”, – norāda galvenais valūtu stratēģis Siničiro Kadota.

Pēc viņa teiktā, tirgi ņēmuši vērā sarunu atsākšanas iespēju abu lielvaru starpā pēc to līderu tikšanās.

Investori varētu fiksēt peļņu akcijās pirms G20 samita”.

Jāpiebilst, ka jena nostiprinājusies līdz janvāra maksimumiem pēc tam, kad Irāna paziņoja, ka jaunas ASV sankcijas nozīmē, ka diplomātiskais ceļš ir slēgs uz visiem laikiem. Otrdien veicot lejupslīdi zem 107 jenu atzīmes, nākošais dolāra lejupslīdes mērķis var būt ap 106.60; USD/JPY potenciāli var noslīdēt līdz 106 un pat šī gada flashcrash minimumiem zem 105.

Dolāra/jenas kursa atgūšanās potenciāls ir ierobežots. Pastāv daudzi tirgus dalībnieki, kas gatavi pārdot ar peļņu. Gaidāms, ka dolāram būs tendence uz lejupslīdi, ja tirgi neieraudzīs ļoti pozitīvas izmaiņas ASV un Ķīnas pārrunās.

, , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv