Bafets par ASV ekonomiku un gaidāmo FRS sanāksmi

Treideri.lv | 9. septembris 2015 16:11
Bafets par ASV ekonomiku un gaidāmo FRS sanāksmi

Amerikas ekonomika aug ar tempu aptuveni 2%, kas pēc investora-miljardiera Vorena Bafeta domām nav slikts rādītājs. Tajā pat laikā par strauju uzņēmēju aktivitātes kāpumu nav runas, viņš paziņoja intervijā CNBC.

Mēs esam uz šī ceļa jau sešus gadus. Tas nav slikts izaugsmes temps, taču arī par strauju to nevar nosaukt “,

– norāda Bafets. Runājot par gaidāmo FRS sanāksmi un procentu likmes paaugstināšanas jautājumu, Bafets norādīja, ka, ja likmes ASV būtiski pārsniegs Eiropas Centrālās Bankas likmes, tas nostādīs apgrūtinošā stāvoklī amerikāņu eksportētājus. Viņš ir pārliecināts, ka jebkurš solis ekonomikā neiztiek bez sekām.

Vienmēr rodas jautājums: kas tālāk? Gadījumā, ja FRS paaugstinās likmes kamēr ECB tās cenšas turēt zemas, rodas jautājums par šāda soļa sekām”,

– uzsver Bafets.

Tāpat investors paziņoja, ka viņa vadītā investīciju kompānija Berkshire Hathaway šī gada pirmajā un trešajā ceturksnī iegādājusies IBM akcijas. Pagājušajā mēnesī Berkshire Hathaway paziņoja par aero-kosmonautikas un enerģētikas nozares aprīkojuma ražotāja Precision Castparts Corp. (PCC) iegādi par 37.2 miljardiem dolāru. Intervijā CNBC Bafets paziņoja, ka nākošajos četros-piecos mēnešos viņa kompānija tērēs ap 32 miljardus dolāru, galvenokārt, Precision Castparts iegādes darījumam. Viņš piebilda, ka Berkshire joprojām ir līdzekļi iegādēm.

Es brīvos līdzekļus vienmēr turu vismaz 20 miljardu dolāru līmenī”,

– uzsver leģendārais investors.

 

Treideri.lv

,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv